zdjecie 3243

Nowy trener na pokładzie APN Ostrołęka

Piłka nożna 14 lipca 2017 2 Komentarze

Ostrołęcka Akademia Piłki Nożnej wzbogaciła się o nowego trenera. Będzie nim Cezary Stachowicz, uznany w regionie piłkarz i trener młodzieży. Stachowicz pracę trenerską w APN Ostrołęka łączył będzie z podobną funkcją w UKS Złota Ostrołęka.

Cezary Stachowicz urodził się 5 września 1986 w Ostrołęce, jeszcze do niedawna kibice mogli kojarzyć go z aktywnego przebywania na piłkarskim boisku. W latach 2002-2016 reprezentował barwy ostrołęckich klubów: Korony i Narwi. Z tym ostatnim zespołem występował na boiskach III ligi, będąc podstawowym zawodnikiem niebiesko-czerwonych. W międzyczasie został trenerem, prowadzi drużyny młodzieżowe UKS Złota Ostrołęka. Teraz do jego obowiązków trenerskich dochodzi kolejny klub, a mianowicie Ostrołęcka Akademia Piłki Nożnej.

Będzie to czternasty trener w załodze APN. W kadrze szkoleniowej tego klubu znajdują się również Marcin Roman, Mariusz Sadłowski, Piotr Wiski, Michał Śniadach, Tomasz Niedźwiecki, Kamil Nowak, Arkadiusz Roman, Sebastian Borowiecki, Jacek Żylak, Paweł Zalewski, Mariusz Kuczewski, Damian Dąbrowski i Kamil Wiski.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
11:21, 14 lipca 2017

Gość

Dobry trener :)


...
09:49, 16 lipca 2017

Gość

Dobry trener. Pomyłka niech przypomni sobie jak w beznadziejny sposób skończył, porzucił rocznik 2002  Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.