OKLA Ostrołęka na Mistrzostwach Polski w Żaganiu

Lekkoatletyka 24 marca 2016 Komentarzy

Lekkoatleci OKLA Ostrołęka wzięli udział w Mistrzostwach Polski juniorów i juniorów młodszych w biegach przełajowych. Zawody odbyły się na trudnej trasie w Żaganiu i dodatkowo były połączone z 88. edycją krajowego czempionatu wśród seniorów. Najlepiej z naszych biegaczek spisały się Weronika Dworecka i Natalia Nowak.

Natalia Nowak (fot. eOstroleka.pl)

Pierwsza z nich zajęła 13. miejsce w rywalizacji na dystansie 2 kilometrów juniorek młodszych. Czas, jaki osiągnęła to 7.12. Na dwukrotnie dłuższym dystansie Natalia Nowak osiągnęła czas 15.46, co dało jej wysokie 14. miejsce. Pozostali zawodnicy zajęli dalsze lokaty - Dariusz Głażewski w biegu na 5 kilometrów juniorów młodszych dobiegł do mety w czasie 19.17 i zajął 56. miejsce. Z kolei Wiktoria Orzoł była 34. w biegu na 2 km juniorek młodszych z czasem 7.47.

Podopiecznym trenerów Marianny Pędzich, Krzysztofa Tyszki i Bartosza Witkowskiego gratulujemy osiągniętych wyników.