Omulew sparingowo lepsza od Korony HiD [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 09 lutego 2014 Komentarzy

Korona HiD Ostrołęka przegrała z Omulwią Wielbark 1:3 w meczu sparingowym, który w sobotnie popołudnie odbył się na boisku ze sztuczną nawierzchnią stadionu przy ul. Witosa w Ostrołęce.

Niżej notowani rywale zaskoczyli Koronę już w pierwszej połowie meczu. Podopieczni Tomasza Słowika i Mariusza Szymczyka mieli problem ze skonstruowaniem skutecznych akcji, goście trafili za to raz do bramki strzeżonej przez Sebastiana Szczechowiaka. Po przerwie przyjezdni jeszcze powiększyli swoje prowadzenie. Koronę stać było jedynie na jednego gola, którego autorem był Krzysztof Majewski.

Kolejny test-mecz Korona HiD rozegra w środę, 12 lutego o godzinie 19.00. Spotkanie z ŁKS Łochów odbędzie się na boisku ze sztuczną nawierzchnią stadionu przy ul. Witosa.

Korona HiD Ostrołęka - Omulew Wielbark 1:3 (0:1)