OOM Ostrołęka 2017: Dolnośląskie i Kujawsko-Pomorskie uzupełniają grono półfinalistów (zdjęcia)

Piłka ręczna 21 lipca 2017 1 Komentarz

Popołudniowa seria gier Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w piłce ręcznej chłopców została zakończona. Jutro odbędą się półfinały oraz mecze o miejsca 5-8. Stawkę walczących o medale uzupełniły ekipy województw dolnośląskiego i kujawsko-pomorskiego.

Wcześniej informowaliśmy o awansie do półfinałów zespołów województw lubelskiego i łódzkiego. W serii ćwierćfinałów, które rozpoczęły się o godz. 15.00 poznaliśmy kolejnych półfinalistów.

W półfinale zameldowali się piłkarze ręczni województwa dolnośląskiego, którzy pokonali Pomorskie 43:29. Następnie do grona półfinalistów dołączyło Kujawsko-Pomorskie, które pokonało Małopolskie 31:17. W półfinałach Lubelskie zagra z Dolnośląskim, a Łódzkie z Kujawsko-Pomorskim.

Gospodarze - Mazowsze - zagrają o miejsca 5-8. Jutro czeka ich mecz z Małopolskim, a w niedzielę spotkanie o 5. lub 7. miejsce, w zależności od wyniku sobotniego meczu. Poniżej plan gier na jutro. Wszystkie mecze odbędą się w hali im. Arkadiusza Gołasia. Zapraszamy także do galerii zdjęć z dwóch popołudniowych meczów półfinałowych.

10:00 Śląskie - Pomorskie (o miejsca 5-8);
11:30 Mazowieckie - Małopolskie (o miejsca 5-8);
15:00 Lubelskie - Dolnośląskie (półfinał);
16:30 Łódzkie - Kujawsko Pomorskie (półfinał);

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Komentarze

...
23:00, 21 lipca 2017

tylkolegia

Ostrołęccy Legioniści mogliby trochę naprostować chłopaczków z pewnego zydowskiego miasta, którzy chodzą i zaczepiają ludzi wyśmiewając Legię, dziś zaczepiali dzieci przy dworcu

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.