zdjecie 7405
zdjecie 7405

Ósma edycja APN Cup w doborowej obsadzie. Kibicuj razem z nami

Piłka nożna 13 czerwca 2018 11 Komentarzy

Już w najbliższą sobotę 16 czerwca na stadionie przy ul. Witosa w Ostrołęce odbędzie się ósmy ogólnopolski turniej piłkarski APN CUP, który - jak co roku - organizuje Ostrołęcka Akademia Piłki Nożnej.

Już w najbliższą sobotę 16 czerwca na stadionie przy ul. Witosa w Ostrołęce odbędzie się ósmy ogólnopolski turniej piłkarski APN CUP, który - jak co roku - organizuje Ostrołęcka Akademia Piłki Nożnej.

Do rywalizacji przystąpią chłopcy z rocznika 2007 i młodsi. Obsada jest niezwykle mocna. Zagrają: APN Ostrołęka, Legia Warszawa, Wisła Płock, Naki Olsztyn, MŁKS Łomża, Jagiellonia Białystok, Soccer Kętrzyn, Stilon Gorzów, Wigry Suwałki i Varsovia Warszawa.

Wszystkie mecze turniejowe odbywać się będą na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Witosa w Ostrołęce. Zapraszamy do kibicowania młodym piłkarzom - turniej z taką obsadą to rzadkość w naszym regionie, dlatego z tym większym zapałem oglądać będziemy zmagania młodych piłkarzy.

Początek turnieju o godz. 9.00. Relację z wydarzenia znajdziesz w serwisie eOstroleka.pl.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
23:11, 13 czerwca 2018

Rodzic

Czy ktoś wyjaśni dlaczego Apn Ostroleka nie zaprosiła Ostrołęckiej Korony.
Odpowiedz nasuwa się sama.
I niech mi nikt nie wciska że ciągle robimy wszystko dla dobra dzieci i ostroleckiej piłki. Odemnie minus.  


...
07:03, 14 czerwca 2018

rodzic2

Pewnie dlatego że w tym czasie korona ma swój  turniej na głównym boisku panie Laskowski.


...
07:50, 14 czerwca 2018

Gość

Spójrz na drużyny, nie ten poziom...


...
08:30, 14 czerwca 2018

Hahaha

Korona nie ma turnieju na płycie głównej w tym czasie.  


...
08:47, 14 czerwca 2018

Endy

Bo ma w Wojciechowicach.


...
09:31, 14 czerwca 2018

Gość

szkoda ze nie ma korony i narwi


...
10:02, 14 czerwca 2018

ile

Korona w tym roczniku nie ma żadnego turnieju tego dnia.


...
13:54, 14 czerwca 2018

Gość

Korona zawlaszczyla sobie turniej im pana Harabasza, legendy Narwi i ma czelnosc trraz kogos pouczac. Panie King of Bydło nie tedy droga


...
19:06, 14 czerwca 2018

Do gość z 9:31

APN współpracuje z Narwią.


...
06:12, 15 czerwca 2018

artur Laskowski

Witam wszystkich komentujących. Dotąd powstrzymywałem się na odpisywanie na różne komentarze kierowane w kierunku mojej osoby, gdyż nigdzie nie padało moje nazwisko. Tym razem kolejny raz otwarcie atakuje się moją osobę wiec kruciutko;
mam taką pracę jaką mam i nie wstydzę się tego i otwarcie o niej będę mówił gdyż prowadzę kilka działalności w tym też mam gospodarstwo rolne i transport zwierząt jak i autokarowy przewóz osób. W przeciwieństwie do komentujących, którzy jak sądzę swoją pozycję zdobywali na pewno nie dzięki ciężkiej pracy. Myślę że komentujący negatywnie moją osobę  to ludzie malutczy, bez serca i lękający się stanąć oko w oko z moją osobą bądź wykonać telefon i porozmawiać, gdyż zawsze mijają się z prawdą i kłamią . zapewniam że 7 lat które spędziłem w klubie APN jako nie tylko rodzic sprawiło że zawsze będą mnie interesowały dzieciaki tam trenujące, a pasja którą  w obecnej chwili kultywuje w klubie KORONA pozostanie w moim sercu a nie jak u niektórych w komentarzach.
Zapewniam, że nigdy nikogo nie obraziłem i nie zrobiłem rzeczy która mogłaby komukolwiek zaszkodzić i za które przyszłoby mi się wstydzić.


...
07:44, 15 czerwca 2018

Gość

Nigdy nikogo nie obraziles? A w swoim komentarzu powyzej robisz to trzykrotnieSerwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.