Ostrołęccy siatkarze z licencją na sezon 2014/15

Siatkówka 17 września 2014 1 Komentarz

Klub ASPS NET Ostrołęka otrzymał licencję na występy w I lidze drużyny Pekpolu Ostrołęka w sezonie 2014/15. Stosowny dokument dotarł do klubu w poniedziałek, 15 września. Początek ligowej rywalizacji już za dziesięć dni.

Klub ASPS NET Ostrołęka otrzymał licencję na występy w siatkarskiej I lidze krajowej dla drużyny Pekpolu Ostrołęka w sezonie 2014/15. Stosowny dokument dotarł do klubu w poniedziałek, 15 września. Początek ligowej rywalizacji już za dziesięć dni.

Aby otrzymać licencję klubową należało spełnić szereg warunków, związanych głównie ze sprawami organizacyjnymi i finansowymi. Zarząd Polskiego Związku Piłki Siatkowej przyznał licencję dla ostrołęckiej drużyny, co oznacza, że na pewno wystąpi ona w rozgrywkach I ligi sezonu 2014/15.

Rywalami Pekpolu w tegorocznym sezonie będą: Camper Wyszków, KPS Siedlce Banki Spółdzielcze z Grupy BPS, Ślepsk Suwałki, APP Krispol Września, Avia Świdnik, AGH 100RK Kraków, AZS Stal Nysa, Kęczanin Kęty, LKS Łabędź Rzeczyca, SMS PZPS Spała, Aluron Warta Zawiercie, Victoria Wałbrzych oraz Espadon Szczecin.

Początek nowego sezonu już 27 września. Pekpol swój pierwszy mecz ma rozegrać u siebie z AGH Kraków, lecz spotkanie zostanie prawdopodobnie przełożone na wyjazd, lub zostanie rozegrane w Ostrołęce, lecz w innym terminie. W terminie inauguracji I ligi hala im. A. Gołasia jest zajęta - trwał będzie tam turniej tańca towarzyskiego.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
13:12, 17 września 2014

Gość

liczę na wysokie miejsce siatkarzy w tym sezonieSerwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.