zdjecie 2298
zdjecie 2298

Ostrołęczanin trenuje z Pogonią Siedlce

Piłka nożna 25 stycznia 2018 9 Komentarzy

Ostrołęczanin Mateusz Żebrowski rozpoczął dziś treningi z pierwszoligową Pogonią Siedlce. Wychowanek OTS Korona pozostaje bez klubu po tym jak odszedł z Legionovii Legionowo.

Ostrołęczanin Mateusz Żebrowski rozpoczął dziś treningi z pierwszoligową Pogonią Siedlce. Wychowanek OTS Korona pozostaje bez klubu po tym jak odszedł z Legionovii Legionowo.

Mateusz Żebrowski ma za sobą świetną rundę w drugoligowej Legionovii. W 13 meczach strzelił 7 bramek i był jednym z najlepszych zawodników swojej drużyny. Imponował do tego stopnia, że katowicki "Sport" donosił o zainteresowaniu czterech klubów Lotto Ekstraklasy. Na razie nie doszło jednak do żadnych konkretów w tej sprawie, a Żebrowski rozpoczął dziś treningi z Pogonią Siedlce.

Jeżeli wychowanek Korony podpisze umowę z Pogonią, nie będzie pierwszym ostrołęczaninem, jaki zagra w barwach Siedlec. Wcześniej w Pogoni występowali m.in. Łukasz Zaniewski i Mariusz Marczak. Pogoń Siedlce to 14. drużyna Nice I ligi. W rundzie jesiennej odniosła 6 zwycięstw, zanotowała 6 remisów i poniosła 7 porażek.

Żebrowski urodził się 5 lipca 1995 roku w Ostrołęce. Jest wychowankiem miejscowej Korony. Występował także w juniorskim zespole Polonii Warszawa, Mazurze Karczew, Legii Warszawa (w Młodej Ekstraklasie), Jagiellonii Białystok, Wigrach Suwałki, a od wiosny 2017 roku w Legionovii Legionowo.

fot. jagiellonia.pl

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
18:00, 25 stycznia 2018

Gość

A gdzie wychowankowie narwi


...
18:08, 25 stycznia 2018

Elo

W koronie  palo


...
18:20, 25 stycznia 2018

Znawca

Kolejny wychowanek Korony wypływa na pierwszoligowych arenach. Brawo Korrona brawo Ostroleka.


...
21:12, 25 stycznia 2018

sse

Gość, a gdzie kibice Korony? :)


...
21:50, 25 stycznia 2018

Gość

odwieczne pytranie mieć czy być mieć kibiców czy być drużyną ja wybieram być koroną choć narewio trzym sie


...
06:42, 26 stycznia 2018

Kibic

Apeluje  dajcie spokój korona czy narew bo zwieracze Wam puszczą, osobiście chodzę oglądać mecze obydwu zespołów.  


...
10:53, 26 stycznia 2018

Kibic2

Brawo Kibic za zdrowe podejście. Ja też staram się chodzić na mecze obu zespołów i na APN, dlatego gorąca prośba do działaczy Narwi by nie ustawiali meczów MZKS-u w tym samym czasie gdy gra Korona w IV lidze jak to było jesienią. Na pewno czytacie komentarze, więc weźcie pod uwagę głos Kibiców ostrołęckiej piłki.  


...
13:24, 26 stycznia 2018

Kibic 3

Brawo Kibic 2. Ja też mam taką gorącą prośbę do włodarzy Narwi. Nie ustawiajcie tak meczy bo ludzie chcą zobaczyć oba. Niektórych nie obchodzą wasze przepychanki. A zagrywka z poprzedniej rundy była bardzo słaba i chyba nie przystoi klubowi z taką " wielką tradycją".


...
19:51, 26 stycznia 2018

Znawca

Wam powiem brawo. Kocham piłkę nożną jestem z Ostrołęki jestem za Legią chętnie obejrzę Jagiellonie. Bo to jest Pilka. Tak jak u nas oba ostrołęckie kluby niech grają i dadzą się oglądać.  Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.