OTPS Nike podsumowuje rok podczas klubowej wigilii [ZDJĘCIA]

Siatkówka 22 grudnia 2015 Komentarzy

Rok 2015 był niewątpliwie bardzo udany dla drużyn siatkarskich klubu OTPS Nike Ostrołęka. Żeńska siatkówka ma się czym pochwalić, zarówno jeżeli chodzi o seniorki, jak i rozgrywki młodzieżowe. Prezes Dariusz Piersa podsumowuje upływający rok i wyraża nadzieję, że kolejny będzie równie udany.W mijającym roku po raz kolejny zespół młodzieżowy Nike znalazł się w rozgrywkach centralnych, mowa oczywiście o młodziczkach i udziale w 1/4 finału Mistrzostw Polski w Ostrowcu Świętokrzyskim. Kolejna wychowanka Nike uzyskała także powołanie do reprezentacji Polski - Julia Serowiecka wzięła udział w prestiżowym turnieju EEVZA. Siatkarki Nike powoływane były również do reprezentacji województwa mazowieckiego. Zespół kadetek z powodzeniem rywalizował w I lidze mazowieckiej, a seniorki oparte na wychowankach klubu uplasował się w czołówce 14-zespołowej III ligi. Dodatkowymi sukcesami OTPS Nike są sukcesy najmłodszych siatkarek z Akademii Siatkówki im. Arkadiusza Gołasia. Z powodzeniem rywalizowały one w turnieju Kinder+Sport. Klub zorganizował także międzynarodowy turniej kadetek, w którym gospodynie zajęły 2. miejsce.

- Cieszy mnie bardzo zaangażowanie grupy trenerów-"fanatyków" w Nike, serdecznie im dziękuję za współpracę. Należy tu wymienić Dariusza Werpachowskiego, Tomasza Pakiełę, Urszulę Iwaniuk, Joannę Sobotkę, Magdalenę Gadzałę i Katarzynę Bloch - mówi prezes OTPS Nike Dariusz Piersa - Bardzo również dziękuję panu posłowi Arkadiuszowi Czartoryskiemu, prezydentowi Januszowi Kotowskiemu i sponsorom Karolinie i Grzegorzowi Lendzioszek z Gabriella Travel i Piotrowi Cichemu z Pyrys Bud. Nie mógłbym nie wspomnieć także o rodzicach, lokalnych mediach i wszystkim pozostałym, którzy pomagali w organizacji zajęć dla ponad 100 zawodniczek naszego klubu.

Zawodniczki, trenerzy oraz sympatycy klubu spotkali się na klubowej wigilii, gdzie podsumowali 2015 rok. Gościem specjalnym tego wydarzenia był wiceprezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej Witold Roman - 259-krotny reprezentant Polski, uczestnik Olimpiady w Atlancie, a obecnie ekspert siatkarski telewizji Polsat. Siatkarkom Nike pozostaje życzyć jedynie jak najlepszych wyników w nadchodzącym roku. Oby tak optymistyczne posumowanie mogło zostać zamieszczone przez lokalne media dokładnie za rok.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.