zdjecie 7612

Otwarcie ostrołęckich kortów dla legionisty Kowalskiego [WIDEO]

Tenis ziemny 16 maja 2017 0 Komentarzy

Najlepszym tenisistą Turnieju Otwarcia w Ostrołęce okazał się zawodnik warszawskiej Legii Bartłomiej Kowalski. 20-latek w finale pokonał weterana ostrołęckich kortów Jordana Czapskiego. Zobacz materiał wideo ze spotkania finałowego.

Ostrołęczanin został przełamany już na początku meczu, a przy stanie 2:4 było blisko kolejnego przełamania. Wtedy jednak Jordan Czapski wzmocnił swój serwis, dzięki czemu doprowadził do równowagi, a następnie przechylił szalę zwycięstwa w tym gemie na swoją korzyść. Ostatecznie jednak to Bartłomiej Kowalski wygrał tego seta 6:4. W drugiej odsłonie reprezentant Warszawy wypadł już zdecydowanie lepiej. Rozpoczęło się od stanu 0:3, później Czapski doszedł rywala na 2:3 przy swoim serwisie, ale wobec tak świetnej gry Kowalskiego był bezradny. Rywal wygrał 6:2 i odebrał zasłużone brawa od licznie zgromadzonej ostrołęckiej publiczności.

Bartłomiej Kowalski jest obecnie notowany na 72. miejscu w rankingu seniorów w Polsce. Liderem rankingu jest Kamil Majchrzak, zajmujący również 246. miejsce na światowej liście ATP.Relację z Turnieju Otwarcia znajdziesz w naszym serwisie, podobnie też jak informację o otwarciu wyremontowanych kortów tenisowych.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.