zdjecie 1233
zdjecie 1233

Tenisowy Turniej Otwarcia. Zobacz plan gier

Tenis ziemny 12 maja 2017 0 Komentarzy

Przed nami wielkie tenisowe widowisko. Już jutro na kortach ziemnych przy ul. Hallera rozpocznie się Turniej Otwarcia organizowany przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe. Atrakcją dla widzów i zawodników będzie z pewnością mecz pokazowy w wykonaniu czołowych polskich zawodniczek: Klaudii Jans-Ignacik i Marty Domachowskiej.

Pierwsze mecze Turnieju Otwarcia zaplanowano na 13 maja na godz. 8.00. Od samego rana na kortach przy Hallera tętnić będzie tenisowe życie, bowiem od rana do wieczora co godzinę oglądać będziemy mogli po trzy spotkania. Pierwsze trzy rundy grane będą do 9 wygranych gemów, od ćwierćfinału - do dwóch wygranych setów. Do rywalizacji zgłosiła się rekordowa liczba 47 zawodników. Poniżej prezentujemy plan gier na sobotę. Drabinka do zobaczenia tutaj.W niedzielę rozegrane zostaną mecze ćwierćfinałowe, półfinałowe i finałowe. Wielką atrakcją będzie pojedynek gwiazd tenisa - Klaudia Jans-Ignacik i Marta Domachowska około godziny 12.00 rozegrają spotkanie pokazowe. Będzie to niepowtarzalna okazja by zobaczyć w akcji zawodniczki, grające niegdyś na największych kortach świata.

Turniej Otwarcia organizowany jest przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe i Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej Patronat medialny nad imprezą objęli m.in. portal eOstroleka.pl i "Tygodnik Ostrołęcki".

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.