Pekpol ograł outsidera

Siatkówka 28 listopada 2010 Komentarzy

SMS Spała nie postawił wygórowanych warunków siatkarzom Pekpolu Ostrołęka. Biało-czerwoni pewnie wygrali z gospodarzami 3:0 i dopisali do swojego dorobku trzy punkty. Od początku meczu podopieczni Andrzeja Dudźca i Lucjana Łomacza zyskiwali przewagę. W końcówce pierwszej partii Spała odrobiła jednak kilka punktów i Pekpol wygrał pierwszego seta...

SMS Spała nie postawił wygórowanych warunków siatkarzom Pekpolu Ostrołęka. Biało-czerwoni pewnie wygrali z gospodarzami 3:0 i dopisali do swojego dorobku trzy punkty. Od początku meczu podopieczni Andrzeja Dudźca i Lucjana Łomacza zyskiwali przewagę. W końcówce pierwszej partii Spała odrobiła jednak kilka punktów i Pekpol wygrał pierwszego seta "tylko" 25:19. W drugim jednak nasi zawodnicy mieli okazję na prawdziwy trening strzelecki a młodzi siatkarze SMS-u zdobyli w tej partii tylko 11 punktów. Trzeci set był tylko potwierdzeniem dobrej dyspozycji Pekpolu, który tego dnia wyraźnie górował nad gospodarzami. 25:17, w całym meczu pewne zwycięstwo 3:0 i trzy punkty przywiezione do Ostrołęki. Kolejny mecz Pekpol rozegra już w piątek, 3 grudnia z Treflem Gdańsk.

SMS PZPS I Spała - PEKPOL Ostrołęka 0:3 (19:25, 11:25, 17:25)

PEKPOL: G.Pietkiewicz, Sacharewicz, Stańczuk, Kuczko, Żyliński, Jacyszyn, Kaniowski (libero) oraz Szczygielski, Walendzik, Rutecki.
Źródło: pekpol.net