zdjecie 9942

Pekpol w pełnym składzie pojedzie do Siedlec

Siatkówka 29 stycznia 2015 Komentarzy

Siatkarze Pekpolu Ostrołęka już w najbliższy piątek rozegrają kolejne spotkanie w Krispol I lidze. Podopieczni Andrzeja Dudźca pojadą do Siedlec, by zmierzyć się z aktualnym wicemistrzem rozgrywek - KPS Siedlce Banki Spółdzielcze z Grupy BPS. Biało-czerwoni pojadą na to starcie w pełnym składzie.

Siatkarze Pekpolu Ostrołęka już w najbliższy piątek rozegrają kolejne spotkanie w Krispol I lidze. Podopieczni Andrzeja Dudźca pojadą do Siedlec, by zmierzyć się z aktualnym wicemistrzem rozgrywek - KPS Siedlce Banki Spółdzielcze z Grupy BPS. Biało-czerwoni udadzą się na to starcie w pełnym składzie.

Do treningów powrócił już bowiem Damian Wierzbicki. 22-letni atakujący borykał się z urazem kostki, lecz od początku tego tygodnia trenuje już w pełnym wymiarze i będzie do dyspozycji trenera na spotkanie z KPS-em. Po ostatnim meczu z Camperem Wyszków istniały także obawy o zdrowie środkowego Damiana Borucha, lecz w tym wypadku również okazało się, że wszystko jest w porządku i najwyższy zawodnik Pekpolu powinien zagrać w piątkowym meczu.

KPS Siedlce Banki Spółdzielcze z Grupy BPS to aktualny wicemistrz Krispol I ligi. W tym sezonie podopieczni trenera Sławomira Gerymskiego spisują się już jednak dużo słabiej. Wygrali tylko 8 z 19 meczów i plasują się na dwunastym miejscu w tabeli. KPS potrzebuje punktów, gdyż chce wydostać się ze strefy spadkowej, Pekpol natomiast notuje niezłą passę i po pokonaniu lidera z Wyszkowa będzie chciał na pewno jak najlepiej zaprezentować się w starciu z wicemistrzem ligi.

Mecz KPS Siedlce Banki Spółdzielcze z Grupy BPS - Pekpol Ostrołęka odbędzie się w piątek 30 stycznia o godzinie 19.00 w hali ARMS w Siedlcach.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.