Pięć goli przy Witosa. Narew Ostrołęka wygrywa w dobrym stylu!

Piłka nożna 11 września 2021 5 Komentarzy

Piłkarze Narwi Ostrołęka mają za sobą kolejne udane spotkanie w IV lidze mazowieckiej. Podopieczni Andrzeja Sieradzkiego pewnie pokonali przed własną publicznością Żbika Nasielsk 4:1.

W poprzednim sezonie obie drużyny w zacięty sposób walczyły o awans do IV ligi - ostatecznie awansowały obie ekipy (Żbik po barażach), a kolejne starcie mogło odbyć się już na czwartoligowych boiskach. Tym razem wątpliwości nie było: Narew wygrała zdecydowanie.

W 11. minucie meczu wynik otworzył Marcin Kraska. Narwianie zdecydowali się na nietypowe rozegranie rzutu rożnego, piłka trafiła do Kraski, który chciał wrzucać w pole karne, ale po rykoszecie od zawodnika Żbika piłka wpadła do siatki.

Po kolejnych jedenastu minutach było 2:0. W 22. minucie spotkania piłka powędrowała z lewej strony boiska do środka pola karnego, tam jeden z graczy Żbika interweniował niefortunnie, odbijając ją w górę. Futbolówka trafiła wprost na nogę Kamila Jastrzębskiego, a temu pozostało tylko umieścić ją w bramce.

To nie koniec w pierwszej połowie: w 25. minucie na 3:0 dla ostrołęckiej Narwi podwyższył Piotr Strzeżysz - był to mocny, mierzony strzał, a popularny "Mara" doskonale znalazł się niepilnowany w polu karnym.

To jeszcze nie koniec, bo do przerwy Narew prowadziła z rywalami "czwórką" - w 43. minucie doskonała długa piłka od bramkarza Kacpra Stepnowskiego, Damian Gałązka doskonale uderza i z dystansu pokonuje golkipera rywali. Co to był za gol! I co za połowa...

W przerwie miła uroczystość - zawodnicy, którzy pomogli w odbudowie silnej Narwi otrzymali od zarządu klubu pamiątkowe koszulki:

zdjecie

W drugiej części gry fajerwerków ze strony Narwi nie oglądaliśmy - nie było kolejnych bramek dla niebiesko-czerwonych, a jedynego gola tej części gry zdobył Żbik. Marcin Chyczewski trafił w 61. minucie, ale był to gol na otarcie łez. Jedyny tego wieczoru dla zespołu z Nasielska.