Pierwszy sparing ostrołęckiej Narwi (zdjęcia)

Piłka nożna 31 lipca 2017 14 Komentarzy

Piłkarze Narwi Ostrołęka przegrali z Orłem Sypniewo 1:2 w pierwszym sparingu w okresie przygotowawczym przed sezonem 2017/18. Mecz niebiesko-czerwonych obserwowała duża grupa kibiców.

W pierwszej połowie przewagę osiągnęli Narwianie, a na boisku nie było widać różnicy klasy rozgrywkowej, jaka dzieliła obie ekipy. Gospodarze kilka razy mogli wyjść na prowadzenie,  ale udało się to dopiero w 45. minucie, kiedy na listę strzelców wpisał się Marcin Kobrzyński. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0 na korzyść niebiesko-czerwonych. W drugiej połowie obraz gry zmienił się, w obu ekipach nastąpiły zmiany, a do głosu doszli goście.

Już na początku drugiej części gry piłkarze z Sypniewa doprowadzili do wyrównania. Narew próbowała kontrataków, a po jednym z nich strzał reprezentanta gospodarzy trafił w słupek. Ostateczny cios zadali jednak goście, kilka minut przed końcem spotkania zdobyli oni zwycięską bramkę. Narew przegrała 1:2, ale wrażenie pozostawiła pozytywne.

Kolejny plus to kibice, którzy stawili się na stadionie przy Partyzantów. Ich liczba była zaskakująca, oczywiście pozytywnie. Niebiesko-czerwoni grali przy dopingu zagorzałych fanów, których zjawiło się blisko 200 osób. Kolejny sparing Narwianie rozegrają 2 sierpnia na wyjeździe z Iskrą Krasne.