Marek Pietruczuk ponownie w ringu. Zawalczy na absolutnie unikalnej gali

Sporty walki 21 stycznia 2023 0 Komentarzy

Basement Fight Circle to pierwsza na świecie federacja bokserska gdzie... to ludzie tworzą ring. 25 lutego we Wrocławiu odbędzie się kolejna gala i wystąpi na niej ostrołęcki pięściarz Marek Pietruczuk. "Wystąpię po roku czasu przerwy" - napisał w mediach społecznościowych.

Marka Pietruczuka w Ostrołęce przedstawiać nie trzeba: to świetny pięściarz, wielokrotny mistrz kraju, w przeszłości także reprezentant kraju w światowej lidze WSB. W ostatnich miesiącach nie oglądaliśmy jego walk, ale w lutym szykuje się wielki powrót. Tym razem w nietypowej formule gali.

We Wrocławiu w klubie X Demon rywalem Pietruczuka będzie reprezentant gospodarzy Kamil Zuzewicz.

Czym jest Basement Fight Circle?

Basement Fight Circle VIII w klubie X Demon w Wrocławiu! Rusza 8. edycja Basement Fight Circle, czyli gal bokserskich w kompletnie nowej odsłonie! BFC to walki w ringu tworzonym przez publiczność, idea ta oparta jest na kultowym już filmie „Podziemny Krąg” w reżyserii Davida Finchera.

- Podczas gali panuje niezwykła atmosfera, ze względu na tak mały dystans między fighterami a publicznością, granica ta bardzo łatwo się zaciera, więc każdy tam obecny może poczuć się, jakby właśnie toczył najważniejszą walkę w życiu. Publiczność bez trudu utożsamia się z zawodnikami, dlatego wszystkie emocje, które się tam pojawiają są nie do opisania, ale żeby to zrozumieć, trzeba tego doświadczyć - informują organizatorzy.

BASEMENT FIGHT CIRCLE VIII odbędzie się już 25.02.2023 roku w Wrocławiu w klubie X Demon.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.