Pływaczki Narwi zakończą cykl Arena Grand Prix Polski

Pływanie 24 listopada 2017 0 Komentarzy

Zawodniczki pływające w barwach MZKS Narew Ostrołęka w dniach 25-26 listopada w Poznaniu wezmą udział w ostatnich tegorocznych zawodach z cyklu Arena Grand Prix Polski, będącymi jednocześnie kwalifikacjami do grudniowych Mistrzostw Europy na krótkim basenie.- Zainteresowanie zawodami jest na tyle duże, że organizator postanowił, że każdy zawodnik musi dzielić z kimś szafkę w szatni, w przeciwnym razie zabrakło by miejsca - informuje oficjalna strona Narwi Ostrołęka. Wszystko dlatego, że będzie to ostatnia szansa na uzyskanie kwalifikacji do Mistrzostw Europy w Kopenhadze, a te już w grudniu.

Siostry Angelika i Żaklina Wikieł w grudniu również wezmą udział w ważnej imprezie - zimowych Mistrzostwach Polski w Łodzi. Start w Arena Grand Prix Polski będzie jedną z prób generalnych przed mistrzostwami. W dotychczasowych startach pływaczki Narwi spisywały się dobrze, ich forma rośnie i z pewnością będą gotowe za miesiąc na najważniejsze krajowe zawody.

Wyniki ostrołęckich pływaczek z "Term Maltańskich" znajdziecie oczywiście w przyszłym tygodniu w naszym serwisie. Trzymamy kciuki za udane starty.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.