Pływanie: Ostrołęczanie zdominowali mistrzostwa miasta [WYNIKI, ZDJĘCIA]

Pływanie 19 listopada 2012 Komentarzy

Aż trzydzieści pięć medali padło łupem ostrołęckich pływaków podczas Otwartych Mistrzostw Ostrołęki, które odbyły się w sobotę, 17 listopada, w parku wodnym "Aquarium". Zawodnicy dwóch klubów z naszego miasta pokazali, że znajdują się w świetnej formie.

Pięcioro zawodników UŚKS Ostrołęka zdobyło łącznie 13 medali. Znakomity występ zaliczyła Żaklina Wikieł, deklasując swoje rywalki na każdym dystansie i zdobywając dwa złote medale. Do udanych zawody zaliczy również Marysia Murawska, która zdobyła cztery "krążki", w tym dwa z najcenniejszego kruszcu.

Drugi z ostrołęckich klubów, UKS Piątka, posiada w swoich szeregach aż dziesięciu medalistów Mistrzostw Ostrołęki. Łącznie klub został wzbogacony o 22 medale. Klasą samą w sobie był Dawid Świercz, który trzy razy stawał na najwyższym stopniu podium.