Pływanie: Siedem medali pływaków UŚKS w Mławie [ZDJĘCIA]

Pływanie 14 listopada 2012 Komentarzy

W dniach 9-10 listopada w Mławie odbyły się zawody pływackie o Puchar Prezesa Klubu Sportowego w Mławie. Gościem honorowym drugiego dnia zawodów była mistrzyni Olimpijska, Otylia Jędrzejczak. Wśród ponad 300 uczestników byli również pływacy UŚKS Ostrołęka.


Do zawodów zgłoszono 21 klubów sportowych. UŚKS Ostrołęka reprezentowany był przez trójkę zawodników: Żaklinę Wikieł, Karola Bojarskiego i Kamila Bojarskiego. Podopieczni Włodzimierza Janczewskiego zdobyli w Mławie siedem medali (3 złote, 1 srebrny i 3 brązowe).

Żaklina Wikieł w stylu klasycznym nie dała szans swoim rywalkom zdobywając trzy medale z najcenniejszego kruszcu. Pozostałe cztery medale zdobył Karol Bojarski – srebrny i trzy brązowe, bijąc przy tym  swoje rekordy życiowe. „Życiówki” poprawił również Kamil Bojarski, lecz w starciach ze starszymi o dwa lata rywalami nie miał większych szans na podium.

Zawodników i zawodniczki UŚKS będzie można zobaczyć w akcji w najbliższą sobotę podczas Mistrzostw Ostrołęki w parku wodnym "Aquarium". Początek zawodów od godziny 10.15.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.