Półfinał MP kadetek: Zwycięstwo Nike na zakończenie udanego sezonu

Siatkówka 19 marca 2018 1 Komentarz

Siatkarki OTPS Nike Ostrołęka zakończyły turniej półfinałowy Mistrzostw Polski kadetek w Bydgoszczy na 3. miejscu. W ostatnim spotkaniu podopieczne Tomasza Pakieły pokonały Wieżycę Stężyca 3:0, co oznacza, że zajęły miejsca 9-12 w Polsce wśród ponad 300 zespołów grających w tej kategorii wiekowej.Mecz z Wieżycą był już tylko meczem o honor, bowiem wcześniejsze porażki z Pałacem Bydgoszcz i Legionovią Legionowo przekreśliły szansę ostrołęczanek na awans do finału Mistrzostw Polski. Nie oznacza to jednak, że przeciwniczki mogły mieć łatwiejsze zadanie - wręcz przeciwnie: kadetki Nike przystąpiły do meczu mocno zdeterminowane.

Widać to było w grze, bowiem nasze zawodniczki sportowy wypadły dużo lepiej niż rywalki ze Stężycy. Wygrana 3:0 nie pozostawiała wątpliwości, która drużyna jest lepsza. Poszczególne sety kończyły się wygraną Nike do 16, 18 i 20. Tym samym ostrołęcki zespół przypieczętował trzecie miejsce w turnieju. Najlepszą zawodniczką w drużynie Nike została wybrana Klaudia Lendzioszek.

Klasyfikacja końcowa turnieju półfinałowego Mistrzostw Polski:

1. Pałac Bydgoszcz - awans;
2. Legionovia - awans;
3. Nike Ostrołęka;
4. Wieżyca Stężyca;

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
23:00, 19 marca 2018

Kibic

Gratulacje, jesteście wielkie. Gratulacje również dla trenerów. To jest prawdziwe osiągnięcie, tym bardziej że klub Nike gra swoimi zawodniczkami.  

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.