Pomorska Liga w ratownictwie wodnym. Sukcesy WOPR-OS Ostrołęka

Inne 09 grudnia 2021 0 Komentarzy

W finałowej rundzie Pomorskiej Ligi w Ratownictwie Wodnym 2021, która odbyła się 5 grudnia 2021 r. w Redzie zawodnicy WOPR-OS Ostrołęka (Maja Furmaniuk, Hubert Nakielski, Mateusz Adamowski, Kamil Bojarski) zdobyli dziewięć medali (5 złotych, 4 srebrne) oraz ustanowili w swoich startach wiele rekordów życiowych.

W klasyfikacji generalnej podsumowującej starty we wszystkich czterech rundach w kategorii Open pierwsze miejsce zajął Hubert Nakielski, a drugie miejsce Mateusz Adamowski. W kategorii junior trzecie miejsce zajął Kamil Bojarski.

- To był bardzo udany start i sprawdzian dla moich zawodników, którzy już za kilka dni rozpoczną rywalizację w Zimowych Mistrzostwach Polski – podsumowuje trener Dariusz Małkowski