Porażki juniorów młodszych Narwi i Korony

Piłka nożna 31 sierpnia 2017 0 Komentarzy

Juniorzy młodsi z Ostrołęki, reprezentujący Narew i Koronę, rozegrali wczoraj kolejne spotkania w swoich ligach. Narwianie ulegli Nadnarwiance Pułtusk w lidze okręgowej, z kolei w rywalizacji wojewódzkiej Korona uległa Wiśle Płock.

Jako pierwsi na boisko wybiegli piłkarze Korony Ostrołęka prowadzeni przez Michała Noska. Rywal był nie byle jaki, bo po drugiej stronie stanęła Wisła Płock. Gości nie udało się zatrzymać. Wygrali oni 1:0, a jedyną bramkę meczu strzelił Paweł Kwaśniewski w 26. minucie.  Po trzech meczach Korona jest na siódmym miejscu w tabeli, ma na swoim koncie dwa punkty - bilans to 2 remisy, 1 porażka, bramki 2:3.

Z kolei niebiesko-czerwoni zmierzyli się na własnym stadionie z Nadnarwianką Pułtusk. Mecz nie ułożył się po myśli Narwian, którzy po 24 minutach przegrywali już 0:3. Później było już lepiej, ale i tak mecz zakończył się trzybramkowym zwycięstwem Nadnarwianki 5:2. Bramki dla Narwi strzelili Jakub Żendzian i Konrad Sieruta.