Reaktywacja sportowych zmagań ostrołęckich podstawówek o puchar dyrektora SP nr 2 [ZDJĘCIA]

Inne 25 kwietnia 2018 0 Komentarzy

Po wieloletniej przerwie Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Staszica w Ostrołęce reaktywowała popularny turniej sportowy o puchar dyrektora szkoły. Do zmagań zaproszone zostały wszystkie ostrołęckie podstawówki.

Pierwsza po wieloletniej przerwie edycja sportowego turnieju o puchar dyrektora SP nr 2, odbyła się w środę, 25 kwietnia. Dotychczas "dwójka" organizowała turniej dla uczniów szkół integracyjnych. Tym razem jednak zdecydowano się przywrócić wcześniejszą formułę konkursu. Do zmagań przystąpili uczniowie klas I, II i III ze szkół podstawowych nr 1, 2, 4, 5 i 6. Na turniej niestety nie dotarła reprezentacja „dziesiątki”. Na uczestników turnieju czekały emocjonujące konkurencje sportowe, nad którymi sędziowski nadzór sprawowali uczniowie najstarszych klas gospodarza turnieju, czyli SP nr 2.

Mimo, że cały turniej odbywał się w duchu fair play, rywalizacja pomiędzy drużynami była niezwykle zacięta – żadne ze szkół nie chciała odpuścić zwycięstwa.

Puchar dyrektora „Dwójki” powędrował do reprezentacji Szkoły Podstawowej nr 6. Gospodarze turnieju uplasowali się na drugiej pozycji. Miejsce III zajęła SP nr 1. Poza podium - odpowiednio na miejscu IV i V znalazły się reprezentacje szkół nr 5 i 4.