Rezerwy Korony nie do zatrzymania w B-Klasie

Piłka nożna 06 października 2015 Komentarzy

Rezerwy Korony Ostrołęka nadal liderują w rozgrywkach B-Klasy ostrołęckiej. Niebiesko-żółci odnieśli szóste zwycięstwo z rzędu, a jednym z bohaterów meczu z GLKS Lelis został... trener pierwszej drużyny Michał Robaszkiewicz. Ustalił on wynik meczu na 3:0 dla Korony.

W pierwszej połowie do siatki Lelisa trafili Piotr Wysocki i Bartosz Siurnicki. Trener Michał Robaszkiewicz pojawił się na boisku w 75. minucie i już 11 minut później strzelił gola techniczną "podcinką" nad Kamilem Dziczkiem. Co ciekawe, moment później Robaszkiewicz mógł strzelić kolejnego gola, niewiele brakowało by drogę do siatki znalazł jego strzał z dystansu. To kolejny "nietypowy" gracz w drugim zespole Korony - przypomnijmy, że tydzień wcześniej na boisku w rezerwach ostrołęckiego klubu pojawił się dyrektor MZOS-TiIT Robert Juchniewicz.

Remis zanotowała ekipa Świtu Baranowo, która pojechała do Pniewa. Do przerwy gospodarze prowadzili 2:1, lecz jeden punkt dla ekipy z powiatu ostrołęckiego uratował Paweł Zarjewski. Cichym bohaterem Świtu został bramkarz Dawid Wilga, który w znakomitym stylu obronił rzut karny przy stanie 2:2.

Ważną wygraną zapisali na swoim koncie piłkarze Orza Goworowo. Wygrali oni 4:1 z Iskrą Zaręby Kościelne, a hat-trickiem popisał się Patryk Sujkowski.