zdjecie 7405
zdjecie 7405

Ringowa wojna ostrołęczanina w Suwałkach [WIDEO]

Sporty walki 15 lutego 2017 1 Komentarz

Reprezentant Fight Academy Ostrołęka Aleksy Zienkiewicz stoczył niezwykle wyrównaną walkę podczas gali Pałuska Kickboxing Night 3 w Suwałkach. Ringowa wojna zakończyła się niejednogłośną porażką Zienkiewicza.

Rywalem ostrołęczanina był reprezentant Panzera Suwałki Rafał Kamiński. - Te ściany chyba pomagają - powiedzieli na początku transmisji komentatorzy stacji Fight Time i trzeba przyznać, że mieli rację, bo walka była niezwykle wyrównana i równie dobrze mogła skończyć się innym werdyktem.

Aleksy Zienkiewicz był zawodnikiem niższym od swojego rywala, więc od początku walki musiał nastawić się na skracanie dystansu. Radził sobie z tym bardzo umiejętnie i oprócz ciosów na głowę stosował także celne kopnięcia. Drugą rundę ostrołęczanin zaczął od mocnego uderzenia, seria ciosów na tułów nie zrobiła jednak większego wrażenia na Kamińskim. Zienkiewicz spychał rywala do lin, a tam próbował ciosów w tułów oraz serii na górę. Trzecia runda była prawdziwą ringową wojną, obaj zawodnicy wznosili się na wyżyny umiejętności, dzięki czemu nagrodzeni zostali przez publikę gromkimi brawami.

O zwycięzcy walki zdecydowali sędziowie i niejednogłośnie wskazali Rafała Kamińskiego, jego wygraną wskazało dwóch sędziów, jeden arbiter wypunktował remis. Walka zrobiła jednak na obserwatorach spore wrażenie - obejrzeć ją możecie na wideo stacji Fight Time.Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
12:56, 15 lutego 2017

szary polak

jak dla mnie alek wygrał, dobry wałek!!!Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.