Runmageddon w Ostrołęce? To możliwe! (wideo)

Inne 27 lipca 2018 1 Komentarz

Czy w Ostrołęce odbędzie się finał ligi Runmaggedonu, największego biegu ekstremalnego w Polsce i nie tylko? Możliwe, że tak będzie! Organizatorzy opublikowali potencjalne lokalizacje, a wśród nich znalazło się nasze miasto. Ostrołęka zyskuje też poparcie internautów!

fot. facebook.com/RunmageddonPLRunmageddon to najbardziej ekstremalny cykl biegów przeszkodowych w Europie. Gwarantuje doznania w ogniu, lodzie, błocie, pod zasiekami i na przeszkodach.

- Finał Ligi czeka na najbardziej zatwardziałych świrów Runmageddonu, którzy już w listopadzie pokonają ostatnie przeszkody w 2018 roku! Bądź z nami na hucznym święcie biegów z przeszkodami! Niech nie ominą Cię sportowe (i błotne) emocje! - czytamy w zapowiedzi biegu.

Dla uczestników przygotowane będą następujące trasy:

Intro - 3km / 15+ przeszkód
Rekrut - 6km / 30+ przeszkód
Finał Ligi - 10km / 50+przeszkód
KIDS - formuła dla dzieci w wieku 4-11!

Na facebookowej stronie extremalny.pl organizatorzy pytają: Gdzie byście chcieli przyjechać na finał Runmageddonu? Zdecydowana większość internautów wskazuje na Ostrołękę. Może się uda?Tak wyglądał Runmaggedon w Ełku:

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
21:32, 27 lipca 2018

Runner

EKSTRA imprezy. Jeżdżę regularnie i spotykam zawsze kilka osób z naszego miasta. Fajnie jakby wypaliło. Nie są to najtrudniejsze biegi ale zabawa przednia.  

ocena: 100%         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.