zdjecie 1166
zdjecie 1166

Ruszyły ZAPISY do tenisowego Turnieju Otwarcia

Tenis ziemny 04 maja 2017 0 Komentarzy

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe zaprasza do wzięcia udziału w Turnieju Otwarcia, który odbędzie się w dniach 13-14 maja na nowo wyremontowanych kortach ziemnych przy ul. Hallera w Ostrołęce. Rekordowa pula nagród, mecz pokazowy z udziałem gwiazd i inne atrakcje - to czeka na uczestników turnieju oraz kibiców. Zapisy tylko do 10 maja.

- Będzie to turniej tenisowy, jakiego w Ostrołęce jeszcze nie było - zapowiadają członkowie Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego. Turniej, jaki zaplanowano na drugi weekend maja, będzie oficjalnym otwarciem wyremontowanych kortów tenisowych przy ul. Hallera. Jak przystało na otwarcie z wielką pompą, nie zabraknie też gwiazd. W niedzielę 14 maja tuż przed meczem finałowym turnieju, spotkanie pokazowe rozegrają Klaudia Jans-Ignacik i Marta Domachowska, czyli czołowe polskie tenisistki, które niedawno zakończyły swoje sportowe kariery.

Ruszyły zapisy do turnieju, w którym udział wziąć może każdy miłośnik tenisa. Na uczestników czeka rekordowa pula nagród! Zgłaszać się można mailowo: ost.ostroleka@gmail.com, a także telefonicznie pod numerem 722-055-267. Zapisy potrwają tylko do 10 maja, więc należy pospieszyć się ze zgłoszeniem.

Patronat medialny nad turniejem objął serwis eOstroleka.pl.Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.