Rzekunianka Rzekuń nie zwalnia tempa w IV lidze

Inne 12 stycznia 2018 2 Komentarze

Po dziewięciu ligowych kolejkach ekipa Rzekunianki Rzekuń jest liderem IV ligi tenisa stołowego. Drużynę z powiatu ostrołęckiego do kolejnych zwycięstw prowadzi Jan Klemendorf, który jest najjaśniejszym punktem Rzekunianki i liderem klasyfikacji indywidualnej całej IV ligi.Zespół Rzekunianki Rzekuń w 9 meczach odniósł 8 zwycięstw i 1 mecz zremisował. Drużyna z powiatu ostrołęckiego pokonywała Orzeł II Siedlin 9:1, Sokół Serock 8:2, ATS Warszawa 8:6, KS Wąsewo 8:6, TS Ciechanów 8:4, Wkrę Sochocin 8:6, Tęczę II Budki Piaseckie 8:2, AZS PW II Warszawa 8:4 oraz zremisowała 7:7 z UKS II Sanniki.

Drużynę Rzekunianki w wymienionych meczach reprezentowali Jan Klemendorf, Grzegorz Kowalczyk, Mariusz Kowalczyk, Hubert Marciniak, Roman Mierzejewski, Artur Piersa i Mirosław Krystkowicz. W rankingu indywidualnym pierwsze miejsce w lidze zajmuje Klemendorf - jego bilans to 22 zwycięstwa i 2 porażki. Na 4. miejscu jest Grzegorz Kowalczyk - 18 zwycięstw, 4 porażki, a Mariusz Kowalczyk z dorobkiem 14 zwycięstw i 10 porażek zajmuje 13. miejsce. W rankingu deblowym w pierwszej "10" znalazło się miejsce dla dwóch zawodników Rzekunianki: 3. jest Mariusz Kowalczyk (8 zwycięstw, 2 porażki), a 8. Jan Klemendorf (7 zwycięstw, 2 porażki).

Rzekunianka zajmuje 1. miejsce w tabeli z dorobkiem 17 punktów i o jeden punkt wyprzedza ATS Warszawa oraz o dwa punkty Wkrę Sochocin. Kolejny mecz Rzekunianki zaplanowano 14 stycznia o 11.00 w Rzekuniu. Lokalni tenisiści podejmą Ursusa Warszawa.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
21:53, 12 stycznia 2018

Najlepsi

......

ocena: -         zgłoś
...
22:08, 12 stycznia 2018

Najlepsi

......

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.