Rzekunianka zaprasza na turnieje halowe młodych piłkarzy

Piłka nożna 13 stycznia 2017 0 Komentarzy

Już w najbliższy weekend na piłkarskie emocje w noworocznych turniejach piłki nożnej zaprasza Rzekunianka Rzekuń. W hali przy szkole podstawowej w Rzekuniu rywalizowały będą zespoły z roczników 2005/06/07 (w sobotę) oraz 2008/09 (w niedzielę) reprezentujące kluby z Ostrołęki, Ostrowi Mazowieckiej, Łomży i Zambrowa.


Początek rywalizacji w zawodach już w sobotę, 14 stycznia o godz. 9.00.

Zmagania toczyć się będą w jednej grupie systemem mecz i rewanż. Druga kolejka spotkań zaplanowana na godziny popołudniowe zostanie urozmaicona o gry zadaniowe tj. gra małą piłką, używanie tylko niewiodącej nogi czy wymiana dziesięciu podań przed strzałem na bramkę. W trakcie turnieju organizatorzy zadbali również o dodatkowe atrakcje dla uczestników którymi będą konkurencje sprawnościowe i konkurs celności dla chętnych.  Faza pucharowa rozpocznie się o godz. 17:00 w której zagrają wszystkie drużyny.
 
W turniejach wezmą udział: Rzekunianka Rzekuń (trzy zespoły), Złota Ostrołęka Korona Ostrołęka, APN Ostrołęka, ŁKS Łomża, Olimpia Zambrów, AP Ostrów Mazowiecka. Zapraszamy do kibicowania młodym piłkarzom z regionu.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.