zdjecie 2866

Samorządowy turniej piłkarski w Łysych (zdjęcia)

Piłka nożna 14 września 2017 0 Komentarzy

Drużyna sołectwa Wejdo zwyciężyła w IV Samorządowym Turnieju Piłki Nożnej pod patronatem starosty ostrołęckiego Stanisława Kubła i wójta gminy Łyse Jerzego Ksepki.

Dziewięć drużyn wystartowało w IV "Samorządowym turnieju piłki nożnej" pod patronatem starosty ostrołęckiego Stanisława Kubła i wójta gminy Łyse Jerzego Ksepki. Były to drużyny złożone z mieszkańców sołectw gminy Łyse. Zespoły w drodze losowania zostały podzielone na dwie grupy, które równolegle rozgrywały mecze na "orlikach" - przy  Gimnazjum (ul. Szkolna) i przy Zespole Szkół Powiatowych. Warto zaznaczyć, że w sześcioosobowych składach drużyn znalazły się również panie.

W rozgrywkach wyłonione zostały cztery drużyny. Ich walka o podium była niezwykle emocjonująca. Końcowa klasyfikacja przedstawia się następująco:

I miejsce - drużyna sołectwa Wejdo
II miejsce - drużyna sołectwa Lipniki
III miejsce - drużyna sołectwa Łyse
IV miejsce - drużyna sołectwa Warmiak i Dudy Puszczańskie.

Po zakończeniu rozgrywek rozstrzygnięto także  konkurs wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym, zorganizowany przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Ostrołęce. Główną nagrodę w konkursie - rower otrzymał mieszkaniec Łysych. Organizatorzy rozlosowali również inne atrakcyjne nagrody wśród uczestników imprezy.

IV Samorządowy Turniej Piłki Nożnej został współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego. Więcej zdjęć na stronie Starostwa Powiatowego w Ostrołęce.

  

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.