zdjecie 2298
zdjecie 2298

Joanna Banach zakończyła sezon w Jeleniej Górze

Lekkoatletyka 13 września 2017 0 Komentarzy

Kurpiowska lekkoatletka Joanna Banach reprezentująca barwy krakowskiego klubu sportowego AZS AWF Kraków wzięła udział w Drużynowych Mistrzostwach Polski, które 3 września rozegrane zostały w Jeleniej Górze.

Joanna Banach wsparła swoją drużynę w konkurencji 400 metrów przez płotki oraz sztafecie 4x400 metrów. W biegu indywidualnym przez płotki zajęła drugą lokatę z wynikiem 59: 19 tuż za tegoroczną mistrzynią Polski, Joanną Linkiewicz (AZS AWF Wrocław). W biegu sztafetowym wraz z klubowymi koleżankami wywalczyła pierwsze miejsce z czasem 3:42:78. Ostatecznie klub AZS AWF Kraków uplasował się na piątej pozycji.

- Start w Drużynowych Mistrzostwach Polski był mim ostatnim w sezonie 2017. Osiągnięte rezultaty oraz miejsca cieszą bardzo, ponieważ mogłam dołożyć troszkę swojej pomocy dla klubu w osiągnięciu wyższej lokaty w Polsce. Moje najbliższe plany to odpoczynek po intensywnym cyklu startów w zawodach, co nie oznacza, że będę unikać aktywności fizycznej. Jak co roku podejmę się rekreacyjnie innych sportów niż bieganie: badminton, piłka nożna, pływanie czy rower. Powrót do treningów lekkoatletycznych z trenerem Gizą rozpocznę w połowie października. Słowa wdzięczności również do mieszkańców naszego regionu, którzy śledzą moje zmagania oraz wspierają w trakcie treningów i zawodów sportowych - podsumowuje Joanna Banach.Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.