Sensei Marian Zając trenerem kadry narodowej juniorów

Sporty walki 30 marca 2018 2 Komentarze

Sensei Marian Zając II dan z MKKK Shinkyokushin został trenerem reprezentacji Polski juniorów w karate. Ostrołęcki szkoleniowiec poprowadzi najbardziej utalentowanych karateków w kraju.Zając poprowadzi treningi na zgrupowaniu reprezentacji Polski juniorów, wspólnie z trenerami reprezentacji i wybitnymi szkoleniowcami: shihan Markiem Krejpcio V dan i sensei Pawłem Orysiakiem III dan. Reprezentacja liczyć będzie około 40 osób i przygotowywać się będzie do Mistrzostw Europy.

Sensei Zając w ostatnim czasie zdał prestiżowy egzamin w Japonii. Przeczytasz o tym w naszym serwisie.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Czytaj również:

Komentarze

...
13:39, 30 marca 2018

PiSuardessa

Brawo Marian, gratulacje! To teraz na piwko w Elicie juz czasu zupełnie nie bedziesz miał, a ja tak miło wspominam nasze polityczne pogawędki przy piwku!
Raz jeszcze gratuluję. Pozdrów Artura.

ocena: -         zgłoś
...
22:22, 30 marca 2018

Jacek

Sensei moje gratulacje, Marian jesteś wspaniałym i ciepłym człowiekiem, jako rodzic miałem możliwość przybywania z Tobą oraz senseiem Arturem na zgrupowaniu w Gliczarowie. Jesteście obaj z Arturem ludźmi z wielką pasją i ogromnym talentem. Robicie bardzo wiele dobrych rzeczy dla naszych dzieci. Gratulacje z głębi serca i życzę Wam, aby pewnego dnia powiedzieć z wielką dumą znam shihana Mariana i Artura. Trzymajcie się ciepło, gratuluję to naprawdę wielki sukces i promocja Ostrołęki.

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.