Siatkarski piątek w Ostrołęce. Zagrają Energa i Volley

Siatkówka 24 listopada 2016 Komentarzy

Piątek 25 listopada stał będzie w Ostrołęce pod znakiem męskiej siatkówki. O godzinie 18.30 w hali im. Arkadiusza Gołasia Energa Ostrołęka w meczu II ligi podejmie Centrum Augustów, a o 19.00 przy Partyzantów starcie trzecioligowców: Volley Ostrołęka - MKS MDK Warszawa.Z pozycji faworyta do meczu z Centrum Augustów startuje ekipa Energi Ostrołęka. Biało-czerwoni ostatnie mecze zakończyli zwycięsko, ogrywając czołówkę ligową - BAS Białystok 3:0 i MOS Wola Warszawa 3:2. Zespół Centrum również w przedsezonowych prognozach był zaliczany do czołówki, lecz podopieczni Wojciecha Iwanowicza (były gracz ostrołęckiego klubu) mocno zawodzą. Z dziesięciu meczów wygrali jedynie cztery i zajmują ósmą lokatę w dwunastozespołowej stawce. Różnica między Energą a Centrum wynosi już dwanaście punktów. Nie można jednak lekceważyć rywala, gdyż nadal jest to groźny przeciwnik. Czy Energa utrzyma fotel lidera II ligi? Przekonajcie się sami - zapraszamy na 18.30 do hali im. Gołasia.

Pół godziny później na osiedlu Wojciechowice zaczynamy emocje trzecioligowe. SPS Volley Ostrołęka po udanym meczu z Virtusem Wiskitki tym razem postara się sprawić niespodziankę (a może nawet sensację) w meczu z silnym MKS MDK Warszawa. Ekipa ze stolicy jest wysoko notowana w III lidze, w pięciu meczach zdobyła aż dwanaście punktów i w tabeli jest druga. Z kolei Volley z dorobkiem dwóch punktów w trzech meczach zajmuje również drugie miejsce, z tym że od końca - czyli jedenaste. Faworytem są goście, ale w Ostrołęce przegrywały już nie takie tuzy. Póki piłka w grze, wszystko jest możliwe - Volleyowi przyda się na pewno doping kibiców. Zaczynamy o 19.00 przy Partyzantów.

Szkoda jedynie, że terminy obu meczów nakładają się i ci najbardziej zagorzali fani siatkówki będą musieli wybierać między jednym a drugim meczem. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że i jedni i drudzy nie będą żałować przyjścia na wybrane spotkanie.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.