zdjecie 2298
zdjecie 2298

Siatkarze Energi o pierwszą ligę powalczą w Andrychowie

Siatkówka 28 kwietnia 2017 8 Komentarzy

MKS Andrychów będzie gospodarzem turnieju finałowego II ligi siatkarzy. Oferta klubu z Andrychowa okazała się dla PZPS najkorzystniejsza, dlatego w dniach 4-7 maja to właśnie w tej miejscowości odbędą się ostateczne rozgrywki. Znamy też już podział na grupy w pierwszej fazie turnieju.

Sześciu finalistów II ligi zostało podzielonych na dwie grupy. Rozegrają oni w nich mecze systemem "każdy z każdym", a dwie najlepsze drużyny każdej grupy zagrają w meczu o awans do I ligi (1. drużyna grupy A z drugą drużyną grupy B i 2. drużyna grupy A z 1. drużyną grupy B). Aby zagrać w ostatecznej rozgrywce o pierwszą ligę trzeba więc zająć miejsce 1. lub 2. w grupie. Jak wygląda podział na grupy?

W 1. grupie znalazły się zespoły Olimpii Sulęcin, Lechii Tomaszów Mazowiecki i AZS UAM Poznań, z kolei w 2. grupie powalczą Energa Ostrołęka, MKS Andrychów i Karpaty Krosno. Pierwsze mecze zostaną rozegrane 4 maja - rywalem Energi tego dnia będą Karpaty Krosno, dzień później podopieczni Mateusza Mielnika zagrają z MKS Andrychów i jeżeli wyjdą z grupy to 7 maja zmierzą się w meczu o awans do I ligi z rywalem z grupy 1.

Jaki cel stawiają sobie siatkarze Energi w odległym Andrychowie? Czy wybór gospodarza jest dla nich korzystny? Jak oceniają swoje szanse w grupie? Przeczytacie o tym już wkrótce w naszym serwisie sportowym.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
14:08, 28 kwietnia 2017

Trener

Co znaczy "Oferta klubu z Andrychowa okazała się dla PZPS najkorzystniejsza" - czy w grę wchodziły pieniądze płacone wprost ? Obiekt np. się nie nadaje.


...
15:40, 28 kwietnia 2017

ccc

Nasz obiekt jest o wiele lepszy od tego w Andrychowie.


...
16:38, 28 kwietnia 2017

Gość

Zarządowi energi nawet turnieju nie chcą dać zorganizować. jak zwykle się postarali


...
18:39, 28 kwietnia 2017

o-ki

To ustawianie pod zespól z Andrychowa! Niestety! Energo, zagraj im "na nosie"!


...
16:49, 29 kwietnia 2017

Gość

To nic ze nikt się nie postarał tylko tak jak pisał o-ki ustawianie pod zespół z Andrychowa.
Do ccc nasz obiekt jest lepszy to mało powiedziane , warunki też są lepsze.
Andrychów to kolejny obiekt który nie wiadomo skąd dali organizacje tak jak Wilczyn. W Andrychowie takie warunki że po meczu od razu musisz iść do szatni nie dadzą się porozciągać bo na hali światło wyłączają ,a prysznic też chwile czasu mają bo ciepłą wodę zaraz wyłączają ,a o jedzeniu to nic nie wiem. Ale Wilczynie zawodnicy pokazywali co to za organizacja też niczego sobie była z posiłkiem( na obiad żurek wilczyński z resztek po śniadaniu(parówki). I ja tu się pytam jakim cudem te drużyny mają organizacje turniejów ? przecież to jest wstyd kompletny.
PZPS widać gołym okiem ma gdzieś 2 ligę siatkówki nie patrząc na wszystkie oferty klubów dotyczące organizacje ,tylko bierze byle jakie.
Gdzie są tu sprawiedliwe warunki dla wszystkich drużyn ?


...
08:50, 30 kwietnia 2017

Gość

To nie jest żadne ustawienie pod Andrychów, kto troche orientuje sie w temecie to wie jak składać oferte żeby dostać finał/półfinał u siebie. Ma być najtaniej a nie najlepiej - tak było od zawsze. Niestety PZPS ma w dup... II lige, nie jedna drużyna wolałaby spać w gorszych warunkach i grać na lepszej hali niż odwrotnie ale oni wiedzą lepiej. Z drugiej strony dobra drużyna wygra w każdej hali.


...
11:26, 30 kwietnia 2017

ak

które miejsce obstawiacie?


...
20:55, 30 kwietnia 2017

ojtam

3 albo 4 tyle w temacieSerwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.