Siatkarze Energi Pekpol trenują już drugi tydzień [ZDJĘCIA]

Siatkówka 12 sierpnia 2014 Komentarzy

Siatkarze Energi Pekpol Ostrołęka przygotowują się do rozgrywek I ligi w sezonie 2014/15. Podopieczni Andrzeja Dudźca i Włodzimierza Nowaczyka rozpoczęli właśnie drugi tydzień treningów. Odwiedziliśmy ich na zajęciach w poniedziałek, 11 sierpnia.

Damian Dąbrowski pomaga trenerowi Dudźcowi (fot. eOstroleka.pl)Co ciekawe, w okresie przygotowawczym trenerzy Dudziec i Nowaczyk mają pomocnika. Towarzyszy im student Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej - Damian Dąbrowski. 21-latek uczy się od starszych trenerów i w najbliższym czasie sam planuje udać się na kurs trenerski. Trener Dudziec jest zadowolony z pomocy młodego człowieka, podkreśla jego zaangażowanie w nabywanie nowych umiejętności.

Podczas poniedziałkowego treningu siatkarze rozpoczęli cykl, w którym już będzie więcej zajęć typowo siatkarskich. Szlifowany był blok, jak również zagrywka.

W następnym tygodniu drużyna z Ostrołęki rozegra pierwszy sparing. W sobotę, 23 sierpnia w hali im. Arkadiusza Gołasia rywalem zespołu znad Narwi ma być Baniyas Dubai - mistrz Zjednoczonych Emiratów Arabskich. O dokładnej godzinie sparingu poinformujemy wkrótce.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.