zdjecie 9895

Siatkarze Netu ciężko pracują przed ligą [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 20 sierpnia 2015 Komentarzy

Zawodnicy Netu Ostrołęka mają za sobą dwa i pół tygodnia pracy w ramach przygotowań do nowego sezonu rozgrywek I ligi siatkówki mężczyzn. Nasi siatkarze trenują w hali, na basenie i w siłowni, a ostatnimi czasy mieli okazję także zagrać na plaży.

Zawodnicy Netu Ostrołęka mają za sobą dwa i pół tygodnia pracy w ramach przygotowań do nowego sezonu rozgrywek I ligi siatkówki mężczyzn. Nasi siatkarze trenują w hali, na basenie i w siłowni, a ostatnimi czasy mieli okazję także zagrać na plaży.

Podopieczni trenera Andrzeja Dudźca (w czwartkowym treningu pomagał mu trener Arkadiusz Piasta) zagrali pokazowy mecz towarzyski podczas pikniku rodzinnego "Cud nad Narwią", który odbył się w ubiegłą niedzielę na plaży miejskiej w Ostrołęce. Od poniedziałku reprezentanci naszego miasta wrócili jednak do poważnej pracy nad formą.

Trener Andrzej Dudziec jak na razie jest bardzo zadowolony z nowej ekipy. Jak podkreśla, młodzi siatkarze są niezwykle ambitni i z pełnym zaangażowaniem podchodzą do kolejnych treningów. Zarząd klubu nie stawia przed ostrołęckimi siatkarzami konkretnych celów, więc celem zespołu będzie jak najlepsza gra w każdym spotkaniu. Brak presji oraz stuprocentowe zaangażowanie podczas zajęć to z pewnością atuty, które mogą pomóc w osiągnięciu dobrego wyniku w najbliższym sezonie.

Już niedługo nasi siatkarze rozpoczną etap rozgrywania przedsezonowych sparingów. Ich kulminacją będzie turniej o Puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki, który odbędzie się w hali im. Arkadiusza Gołasia. Net będzie gospodarzem towarzyskich zmagań na tydzień przed rozpoczęciem ligi, a więc w weekend 26-27 września.

Net Ostrołęka przed sezonem 2015/16 przeszedł solidne przemeblowanie. Poniżej prezentujemy kadrę drużyny na rozgrywki pierwszoligowe, które ruszą już 3 października.

NET OSTROŁĘKA 2015/16:

rozgrywający: Michał Tomczak, Jakub Nowosielski;
środkowy: Łukasz Zimoń, Rafał Obermeler, Daniel Szaniawski;
atakujący: Patryk Szwaradzki, Rafał Faryna;
przyjmujący: Kamil Kubeł, Ernest Plizga, Dominik Zalewski, Daniel Ostrowski, Piotr Cichocki;
libero: Krzysztof Kołodziej

Przybyli: Tomczak (UKS Centrum Augustów - II liga), Jakub Nowosielski (TKS Tychy - II liga), Łukasz Zimoń (MOS Wola Warszawa - II liga), Daniel Szaniawski (Avia Świdnik - I liga), Patryk Szwaradzki (Indykpol AZS Olsztyn - Młoda Liga), Rafał Faryna (Camper Wyszków - I liga), Kamil Kubeł (junior z Ostrołęki), Ernest Plizga (Błękitni Ropczyce - II liga), Daniel Ostrowski (Lechia Tomaszów Mazowiecki - II liga), Krzysztof Kołodziej (Cuprum Lubin - Młoda Liga);

Zostali: Piotr Cichocki, Rafał Obermeler, Dominik Zalewski;

Odeszli: Piotr Milewski (KPS Siedlce - I liga), Adam Szałański (KPS Siedlce - I liga), Damian Boruch (Jastrzębski Węgiel - Plus Liga), Karol Szczygielski (Victoria Wałbrzych - I liga), Damian Wdowiak (KPS Siedlce - I liga), Damian Wierzbicki (SKS Hajnówka - II liga), Grzegorz Białek (Victoria Wałbrzych - I liga), Michał Przybylski (AGH Kraków - I liga), Daniel Saczko (SKS Hajnówka - II liga).

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.