zdjecie 8073

Sportowy weekend: Derby Kurpi, gala Sparta i Bieg Papieski (harmonogram)

Inne 07 kwietnia 2017 0 Komentarzy

Gala Sportów Walki Sparta będzie najważniejszym wydarzeniem sportowym w Ostrołęce podczas zbliżającego się weekendu. Oprócz tego, warto również wybrać się na derby Kurpi w A Klasie oraz Bieg Papieski ulicami naszego miasta.

Weekend w ostrołęckim sporcie stał będzie pod znakiem sportów walki. Klub Champion Ostrołęka zapewnia mieszkańcom naszego regionu sporo emocji i zaprasza na galę "Sparta", której to 5. edycja odbędzie się w hali im. A. Gołasia. W walce wieczoru zobaczymy Karola Zyrę mającego na koncie zwycięstwo na gali FEN w warszawskim Torwarze. Czekamy na kolejną wygraną i liczymy na spore emocje. Więcej o gali przeczytasz w naszym serwisie.

Po emocjach związanych ze sportami walki przyjdzie czas na bieg - w niedzielę o 14.45 przy kościele farnym rozegrany zostanie III Bieg Papieski poświęcony pamięci św. Jana Pawła II.  Bieg odbędzie się ulicami: Szwedzką, dołem wzdłuż ulicy Spacerowej, Staromostową, pl. gen. Józefa Bema, Bartosza Głowackiego, Wiktora Gomulickiego, Stanisława Staszica, gen. Ludwika Bogusławskiego, Mikołaja Kopernika, następnie w Głowackiego i powrót tą samą trasą do ul. Szwedzkiej. Start i meta biegu usytuowane będą przy pomniku Papieża Jana Pawła II, przy Kościele pw. Nawiedzenia NMP  w Ostrołęce (ul. Szwedzka 2).

W powiecie najciekawiej zapowiadają się kurpiowskie derby pomiędzy Kurpikiem Kadzidło a Świtem Baranowo. Oba zespoły w rundzie wiosennej A Klasy spisują się dobrze - Kurpik walczy jednak o najwyższe cele i z pewnością będzie chciał zdobyć kolejne trzy punkty. Derby rządzą się jednak swoimi prawami i wynik tego meczu bardzo trudno przewidzieć. Emocji w niedzielę nie zabraknie, tak samo jak na boiskach B Klasy w Kadzidle, Myszyńcu i Lelisie. Szczegółowy program poniżej. Zapraszamy na sportowe areny.

Ostrołęka:

Gala Sportów Walki SPARTA
8 kwietnia, godz. 19.00, hala im. A. Gołasia, bilety: info tutaj.

Przed nami piąta edycja Gali Sportów Walki "Sparta". Na ringu w hali im. A. Gołasia obejrzymy emocjonujące walki na najwyższym poziomie. Organizatorem gali jest klub Champion Ostrołęka. Zapraszamy do zakupu biletów i uczestniczenia w tym wielkim wydarzeniu sportów walki.

III Bieg Papieski
9 kwietnia, godz. 14.45, ul. Szwedzka 2 - przy kościele farnym

Po raz trzeci ostrołęczanie biegając oddadzą hołd św. Janowi Pawłowi II - patronowi miasta. Bieg na 3 km organizuje klub UKS Clan Ostrołęka. Start i meta przy parafii pw. Nawiedzenia NMP. Jeżeli nie biegniesz, zapraszamy do kibicowania uczestnikom.

Powiat ostrołęcki:

A Klasa - 16. kolejka:

Kurpik Kadzidło - Świt Baranowo - 9 kwietnia, 17:00 (stadion w Kadzidle)

B Klasa - 14. kolejka:

Kurpik II Kadzidło - Wymakracz Długosiodło - 9 kwietnia, 13:30 (stadion w Kadzidle)
Bartnik Myszyniec - KS Pniewo - 8 kwietnia, 11:00 (stadion w Myszyńcu)
GLKS Lelis - GUKS Krasnosielc - 9 kwietnia, 14:00 (stadion w Lelisie)

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.