Sportowy weekend w Ostrołęce i powiecie. Króluje piłka nożna

Piłka nożna 14 października 2016 Komentarzy

W najbliższy weekend w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim wśród wydarzeń sportowych przeważać będą mecze piłki nożnej. O jedenaste zwycięstwo ligowe z rzędu postara się Korona Ostrołęka i zrobi to przed własną publicznością. Zobacz "rozkład jazdy" kibica w dniach 14-16 października.Piłka nożna

Już dziś o godzinie 19.00 rusza kolejna seria gier ostrołęckiej ligi siódemek. Przedostatnia kolejka z pewnością przysporzy wiele emocji. Zapraszamy do dopingowania piłkarzy na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Witosa.

Przejdźmy jednak do rozgrywek ligowych. Szansę na jedenaste zwycięstwo z rzędu będzie miała Korona Ostrołęka. Gracze prowadzeni przez Marcina Truszkowskiego przed własną publicznością zmierzą się z Iskrą Krasne prowadzoną przez byłego trenera Korony Tomasza Słowika. Początek spotkania w sobotę 15 października o godz. 15.00 na stadionie przy ul. Witosa.

Sporo będzie się działo także w niższych ligach w powiecie ostrołęckim. Wszystkie lokalne zespoły z A Klasy rozegrają mecze przed własną publicznością. W Rzekuniu dojdzie do pojedynku Rzekunianki z KS Wąsewo (sobota, 14.00), w Baranowie Świt zmierzy się z Orłem Sypniewo (niedziela, 15.00), a w Kadzidle Kurpik podejmie Jutrzenkę Unieck (niedziela, 15.00).

Ciekawie będzie też w B Klasie. W sobotę o 11.00 Aldo Bartnik Myszyniec w derbach powiatu ostrołęckiego zagra z GLKS Lelis, w niedzielę o tej samej porze Kurpik II Kadzidło mierzy się z FC Różan, a o 14.00 w Goworowie dojdzie do pojedynku Orza Goworowo z Iskrą Zaręby Kościelne.

Strzelectwo

Klub Strzelectwa Sportowego Obrońca zaprasza na zawody strzeleckie pod patronatem starosty ostrołęckiego. Zawody potrwają od 14 do 16 października i odbędą się na dwóch regionalnych strzelnicach - w Kadzidle i Troszynie. Karabin sportowy - 5 próbne + 10 ocenianych w Kadzidle 14 października (piątek) od godz. 13 do 18 lub 15 października (sobota) od 10 do 13. Pistolet sportowy 10 i pistolet centralnego zapłonu 10 w Troszynie 16 października (niedziela) od godz. 10 do 15.

Zapraszamy do zgłaszania wydarzeń sportowych, które można zapowiedzieć na sport@eostroleka.pl. Być może nie wszystkie udało nam się wymienić, stąd prośba o kontakt.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.