zdjecie 8073

Sportowy weekend z emocjami biegowymi, piłkarskimi oraz karate

Piłka nożna 09 czerwca 2017 3 Komentarze

W najbliższy weekend czeka nas kilka ciekawych wydarzeń sportowych. Obejrzymy m.in. mecze piłkarek Jantaru i piłkarzy Korony, będziemy świadkami zawodów karate w Olszewie-Borkach, a także podziwiać będziemy III Bieg Kolejarza podczas festynu dworcowego. Zobacz harmonogram.

W sobotę zaczynamy od godziny 11.00, bo to o tej dość wczesnej porze na stadionie przy ul. Witosa odbędzie się mecz Jantaru Ostrołęka z Fortami Piątnica. Podopieczne trenera Pawła Zyśka postarają się o kolejną wygraną w lidze, a przystąpią do meczu wypoczęte, gdyż tydzień temu ich rywal - Kolejarz Łódź - oddał mecz walkowerem. Warto przyjść i dopingować ostrołęckie piłkarki, bo ich styl gry w ostatnim czasie uległ poprawie i trzeba przyznać, że jest co obejrzeć.

Piłkarskie emocje przedłużone będą o 17.30, Korona Ostrołęka podejmie wtedy GKS Strzegowo - również na stadionie przy Witosa. Teoretycznie mecz nie ma większej wagi gatunkowej, bo Korona jest pewna awansu, ale ostrołęczanie mają za co się zrewanżować, gdyż jesienią sensacyjnie przegrali w Strzegowie 1:2. Żółto-niebiescy będą więc zmotywowani podwójnie: grają u siebie i pałają żądzą rewanżu. Widowisko zapowiada się więc całkiem nieźle.

Emocji dostarczą nam także karatecy z obu ostrołęckich klubów. W sobotę 10 czerwca w Ostrołęce odbędzie się turniej Wojewódzkiej Ligi Karate, którego gospodarzem będzie Międzyszkolny Klub Karate Kyokoushin. Emocjonujące walki zawodników z roczników 2005-2009 toczyć się będą w hali im. Arkadiusza Gołasia. Początek walk o godzinie 10.30.W niedzielę od godz. 11.00 w gimnazjum im. Jana Pawła II w Olszewie-Borkach odbędzie się turniej karate kyokushin z okazji dnia dziecka o mistrzostwo Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego. Patronat nad imprezą objęli: wójt gminy Olszewo-Borki Krzysztof Szewczyk, starosta ostrołęcki Stanisław Kubeł i prezydent Ostrołęki Janusz Kotowski. Organizatorem zawodów jest Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin.

Niedziela będzie też dniem festynu dworcowego na os. Stacja, a przy okazji rozegrany zostanie III Bieg Kolejarza. Początek zawodów o godz. 13.00, planowany jest marsz nordic walking na 3 km, bieg dla szkół podstawowych na 1 km i bieg główny na 3 km. Start i meta usytuowana będzie przy Placu Dworcowym PKP.


Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
00:43, 10 czerwca 2017

Gość

Jeszcze w sobotę Oldaki - Narew w Oldakach o 16:30. Dopiero co ustalona godzina


...
07:02, 10 czerwca 2017

Gość

Brawo, tak powinni informować prawdziwi kibice!
A pozostałe mecze na różnych szczeblach to gdzie i o której godzinie?


...
10:24, 11 czerwca 2017

GOŚĆ

ULKS Ołdaki : Narew Ostrołęka 6-2Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.