zdjecie 8196
zdjecie 8196

Sukces Daniela Zaręby na Mistrzostwach Polski

Sporty walki 21 czerwca 2017 2 Komentarze

W dniach 16-18.06.2017 w miejscowości Nisko w województwie podkarpackim odbyły się V Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w kickboxingu. W zawodach wzięło udział około 140 zawodników, którzy reprezentowali wszystkie formacje mundurowe. Medal zdobył także funkcjonariusz z Ostrołęki.

Komendę Miejską Policji w Ostrołęce reprezentował st. post. Daniel Zaręba, który startował w dwóch formułach. W K1 - jest to najtwardsza z formuł kickboxingu, gdzie dozwolone są wszystkie techniki ręczne oraz nożne. W kategorii wagowej do 81 kg doszedł do półfinału gdzie uległ minimalnie na punkty Rafałowi Kamińskiemu z 14 Suwalskiego Dywizjonu Artylerii Przeciwpancernej, który to okazał się późniejszym triumfatorem tych zawodów. Ostrołęcki funkcjonariusz zdobył brązowy medal Mistrzostw Polski i zajął wysokie 3. miejsce.

W drugiej formule w której startował policjant, do 84 kg Kicklight w walce ćwierćfinałowej zmierzył się z Łukaszem Szczodruchem również reprezentantem 14 Suwalskiego Dywizjonu Artylerii Przeciwpancernej. Tą walkę policjant z Ostrołęki zdecydowanie wygrał  na punkty i awansował do półfinału. Niestety z dalszej rywalizacji wyeliminowała go kontuzja nabyta podczas turnieju i po raz drugi na tych zawodach został brązowym medalistą Mistrzostw Polski Służb Mundurowych.

Organizatorem turnieju był Polski Związek Kickboxingu i miejscowy Areszt Śledczy w Nisku.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
15:46, 22 czerwca 2017

Zbyszek

Gratulacje Daniel


...
23:30, 22 czerwca 2017

Gość

bravo DanielSerwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.