Sukces OKKK na Mistrzostwach Polski! [ZDJECIA, WIDEO]

Sporty walki 16 października 2012 Komentarzy

W dniu 13 października 2012 roku w Szczecinku odbyły się XXIII Mistrzostwa Polski Młodzieżowców w Karate Kyokushin. W zmaganiach wystartowało 118 zawodników z 37 ośrodków z całej Polski z trzech organizacji: karate kyokushin IKO, karate kyokushin KWF i shinkyokushin.

Z Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin wystartowało trzech zawodników: Michał Zysk w kat. -70kg, Marcin Dąbrowski w kat. +80kg i Adrian Kaliszewski w kat. Open light contact pod przewodnictwem Wiesława Orzoła, który także sędziował na tych zawodach.

Michał Zysk w swojej kategorii -70 kg zajął I miejsce i jednocześnie został uznany najlepszym zawodnikiem tego turnieju.

Adrian Kaliszewski w Open light contact zajął 3 miejsce.

Marcin Dąbrowski po wygranej pierwszej walce przegrał o wejście do strefy medalowej. Błędem z jego strony było przejście do wyższej kategorii wagowej.

OKKK nie obroniło I miejsca drużynowego ale 5 miejsce można uznać za satysfakcjonujące.

Wszystkim zawodnikom składamy serdeczne gratulacje!

[źródło: kyokushin.ostroleka.pl]