zdjecie 1233
zdjecie 1233

Świt Baranowo ma nowe władze

Piłka nożna 12 lipca 2017 0 Komentarzy

Klub Sportowy Świt Baranowo ma nowe władze. Wojciecha Gąskę na stanowisku prezesa klubu zastąpił Bogdan Bandorowicz. W zarządzie znaleźli się też obecni piłkarze reprezentanta A Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej.

Walne zgromadzenie sprawozdawczo-wyborcze w Baranowie odbyło się 7 lipca. W wyniku tajnego głosowania prezesem zarządu Klubu Sportowego Świt Baranowo został wybrany Bogdan Bandorowicz, który otrzymał 16 głosów. Jego kontrkandydatami byli: Rafał Ogonowski - 8 głosów i Paweł Kuzia - 3 głosy. W skład zarządu weszli także: wiceprezes Rafał Ogonowski, sekretarz Mateusz Rybka, członek zarządu Paweł Kuzia i członek zarządu Marcin Darmochwał. W komisji rewizyjnej znaleźli się Wojciech Grzyb, Wojciech Gąska i Dariusz Narewski.

Świt Baranowo w nadchodzącym sezonie wystąpi w A Klasie ciechanowsko-ostrołęckiej. Poprzedni sezon piłkarze z Baranowa zakończyli na 11. miejscu w tabeli, zapewniając sobie utrzymanie na tym poziomie rozgrywek. W A Klasie w sezonie 2017/18 wystąpią: Bartnik Myszyniec, GKS Pokrzywnica, Boruta Kuczbork, Korona Karolinowo, PAF Płońsk, Orzeł Sypniewo, Konopianka Konopki, Kurpik Kadzidło, Kryształ Glinojeck, Rzekunianka Rzekuń, KS Wąsewo, Świt Baranowo, Żak Szreńsk, Jutrzenka Unieck.Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.