Tęcza Łyse w dobrej formie przed ligą

Piłka nożna 09 marca 2015 Komentarzy

Dwa wysokie zwycięstwa oraz remis - to bilans Tęczy JBB Łyse w trzech ostatnich sparingach w ramach okresu przygotowawczego do rundy wiosennej ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Podopieczni Kazimierza Puławskiego są w dobrej formie i z pewnością są w stanie powalczyć o wysokie lokaty.

Pierwszym z trzech ostatnich sparingpartnerów Tęczy była ekipa KS Śniadowo. Zawodnicy z powiatu ostrołęckiego wykazali się dobrą skutecznością, aplikując swoim rywalom aż cztery gole. Śniadowscy gracze trafili do siatki Tęczy dwukrotnie i tym samym mecz zakończył się wygraną szóstej drużyny ligi okręgowej. Bramki dla Tęczy Łyse w tym meczu strzelali Marek Kaliszewski (dwie), Łukasz Tercjak i Grzegorz Kania.

Remisem zakończył się przedostatni sparing Tęczy - spotkanie ze Skrą Wizna było wyrównane i końcowy wynik to 3:3. Dwie bramki dla zespołu z Łysych strzelił Łukasz Tercjak, jedną bramkę dołożył Przemysław Śnietka.

Generalnym sprawdzianem przed rozpoczęciem rundy wiosennej był sparing z Omulwią Wielbark. Test-mecz z czwartoligowcem wypadł doskonale, Tęcza wygrała aż 6:0. Po dwa gole dla zespołu z powiatu ostrołęckiego strzelili Marek Kaliszewski, Piotr Magdaleński i Maciej Siwak.

Już za tydzień podopieczni trenera Puławskiego zagrają na wyjeździe z Mazowszem Jednorożec w meczu 16. kolejki ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej.