zdjecie 1166
zdjecie 1166

Tomasz Majewski odwiedzi Ostrołękę!

Lekkoatletyka 14 września 2017 0 Komentarzy

Dwukrotny mistrz olimpijski Tomasz Majewski przyjedzie do Ostrołęki. Jego wizytę zaplanowano już w najbliższy wtorek 19 września. Majewski spotka się z władzami miasta i młodzieżą, weźmie też udział w mityngu lekkoatletycznym młodzików organizowanym przez Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki.

Tomasza Majewskiego w naszym kraju przedstawiać nie trzeba. To wybitny polski lekkoatleta, specjalizujący się w pchnięciu kulą. Czterokrotnie wziął udział w igrzyskach olimpijskich, dwa razy zostawał ich złotym medalistą - w 2008 roku w Pekinie i w 2012 roku w Londynie. Zdobywał także liczne medale Mistrzostw Europy i Mistrzostw Świata. W swoim dorobku ma trzynaście złotych medali Mistrzostw Polski, do tego także osiem złotych krążków Halowych Mistrzostw Polski. Dziewięć razy bił rekordy Polski. Był dwukrotnie wybierany do dziesiątki najlepszych polskich sportowców w plebiscycie Przeglądu Sportowego.

Wizyta Tomasza Majewskiego w Ostrołęce rozpocznie się 19 września od spotkania z władzami miasta w ratuszu, następnie mistrz spotka się z młodzieżą, a od godz. 15.00 będzie obecny na mityngu młodzików organizowanym na stadionie przy ul. Witosa przez Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki. W mityngu udział wezmą najlepsi młodzi zawodnicy nie tylko z Ostrołęki, ale z całego regionu. Zgłoszenia? Ostateczne zgłoszenia (listy zbiorcze) można kierować na adres okla.ostroleka@gmail.com do 16 września do godz. 21.00. Zapraszamy również do przyjścia na stadion i dopingowania młodych lekkoatletów.

W ostatnich latach nie brakowało wybitnych sportowców, którzy decydowali się odwiedzić Ostrołękę. Wśród nich wymienić możemy m.in. Grzegorza Łomacza, Zygfryda Kuchtę czy Stephane'a Antigę. Relację z kolejnej wizyty wybitnego sportowca w naszym mieście znajdziesz w serwisie eOstroleka.pl.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.