Fatalny początek i porażka Trójki. 18 bramek różnicy

Inne 15 kwietnia 2023 3 Komentarze

To nie był udany mecz Trójki Ostrołęka. Już początek starcia naznaczył wyraźną przewagę Mazura Sierpc i goście skończyli mecz z aż 18-bramkowym prowadzeniem.

Mecz zaczął się fatalnie dla ostrołęckiej Trójki, bowiem w 13. minucie goście prowadzili już 8:0. Dopiero wtedy złą passę gospodarzy przerwał Seweryn Sypiański. W 17. minucie było już 12:1 dla gości, a pierwszą połowę przyjezdni zakończyli wygraną 19:6. Stało się jasne, że wywiozą pełną pulę.

W drugiej połowie Trójka rzuciła więcej bramek - 15, ale ostatecznie to goście świętowali zwycięstwo 39:21. Trójka wciąż zamyka tabelę I ligi gr. C z 9 punktami na koncie.

Trójka Ostrołęka - Mazur Sierpc 21:39 (6:19)

Trójka zagrała w składzie (obok nazwiska liczba bramek): Szurnicki, Obidziński 6, Kośnik 2, Kraszewski 2, Świerżewski, Turski, Ludwiczak 4, Głażewski, Dmowski 2, Minota, Sypiański 3, Deptuła 1, Pachucki, Wysocki, Tobolski 1.