Trójka Ostrołęka nie do zatrzymania! Czwarta wygrana z rzędu i fotel lidera II ligi

Piłka ręczna 18 października 2021 0 Komentarzy

Szczypiorniści Trójki Ostrołęka nie zwalniają tempa. Wygrali czwarty mecz z rzędu i zajmują pierwsze miejsce w tabeli II ligi. Zawodnicy z Ostrołęki w tym sezonie grają niezwykle skutecznie, pokazując, że żaden rywal w lidze im niestraszny.

Tym razem ostrołęczanie rozprawili się z Padwą II Zamość. Początek meczu był wyrównany, choć w 10. minucie to gospodarzom udało się wyjść na dwubramkowe prowadzzenie. Następnie Trójka zanotowała dwie długie bramkowe serie, dzięki czemu w 23. minucie było już 17:8 dla gospodarzy. Pierwszą połowę drużyna z Ostrołęki zakończyła wynikiem 20:11.

W drugiej części spotkania przewaga Trójki jeszcze została powiększona. Wynik końcowy 41:24 pokazuje wyraźnie, kto w tym meczu był drużyną zdecydowanie lepszą. Zresztą, nie tylko tym razem, bo Trójka to obecnie najskuteczniejszy zespół w II lidze - ostrołęczanie rzucają najwięcej bramek spośród wszystkich ekip i z kompletem punktów zajmują 1. miejsce w tabeli.

Trójka zagrała w składzie: Obidziński 5, Kraszewski 2, Zieliński 3, Ludwiczak 6, Dmowski 3, Kosik 7, Poznański 1, Skowroński, Tobolski 10, Piskowski 1, Pachucki 1, Murawski 2.