Trójka Ostrołęka ograła Vive Kielce. Wygrana na koniec turnieju 1/4 finału MP

Piłka ręczna 21 kwietnia 2024 1 Komentarz

Juniorzy młodsi Trójki Ostrołęka zakończyli sezon w 1/4 finału Mistrzostw Polski. Ostrołęczanie w ostatnim meczu turnieju w Olecku wygrali z Vive Kielce 40:37.

W ostatnim meczu w 1/4 finału Mistrzostw Polski Trójka zmierzyła się z Vive Kielce. Podopieczni Radosława Blocha i Radosława Żebrowskiego świetnie zaczęli spotkanie, w 13. minucie po bramce Żebrowskiego prowadzili już 10:4. Pod koniec pierwszej połowy kielczanie odrobili sporo strat, łapiąc kontakt z Trójką. Do przerwy 19:18 dla Ostrołęki. Na początku drugiej połowy ekipa Vive doprowadziła do remisu, ale później ostrołęccy szczypiorniści odjechali rywalom. Przy dopingu własnych kibiców pokazali się z bardzo dobrej strony, wygrywając 40:37.

Trójka zagrała w składzie: Eryk Pawłowski (1), Krzysztof Minota (4), Bartosz Szelkowski (7), Rafał Jędrzejewski (7), Kamil Podolak, Adam Głażewski, Kacper Żebrowski (11), Filip Mulawka, Seweryn Sypiański (3), Wiktor Damięcki (2), Maciej Minota (4), Gabriel Bieniek, Kacper Domurad (1).

Ostatecznie Trójka zakończyła grę w Mistrzostwach Polski, zajmując 4. miejsce w turnieju 1/4 finału - po porażkach z Czarnymi Olecko i Agrykolą oraz zwycięstwie z Vive.