Trójka Ostrołęka zaczyna sezon w I lidze. Sprawdzianem był Memoriał Majewskiego [WIDEO, ZDJĘCIA]

Piłka ręczna 21 września 2022 1 Komentarz

W najbliższą sobotę Trójka Ostrołęka rozpoczyna nowy sezon. Z trenerem Waldemarem Salisem na ławce, w ostrołęckim składzie, z co najważniejsze - w pierwszej lidze. Zapowiada się historyczny sezon i - miejmy nadzieję - jak zawsze wielkie emocje.

Najważniejsza zmiana dotycząca ostrołęckiej Trójki to ta na ławce trenerskiej. Rafał Niećko z powodów osobistych pożegnał się z klubem. - Niestety, mimo prób wpłynięcia na zmianę decyzji, podejmowanych zarówno ze strony Zarządu jak i rady drużyny, nie pomoże nam ani na ławce trenerskiej ani na boisku w tym sezonie - wskazano w klubowym komunikacie.

Jednego z architektów sukcesu Trójki w poprzednim sezonie zastąpi Waldemar Salis, doskonale znany ostrołęcki trener. - Mimo, iż miał inne plany na swoją emeryturę to nie odmówił pomocy - wskazuje klub.

Sprawdzianem dla Trójki był rozgrywany w Ostrołęce Memoriał Zbigniewa Majewskiego. Niestety, mecze z SPR Nowe Piekuty oraz ROKiS Radzymin nie poszły po myśli podopiecznych trenera Salisa. Wygrywali rywale, a plusem całego turnieju było zapewne to, że trener Salis mógł przejrzeć szeregi ostrołęckiej młodzieży. Na boisku zobaczyliśmy, oprócz doświadczonych zawodników, także młodzież, która święciła triumfy w barwach Diamentu w rozgrywkach młodzieżowych. W galerii możecie zobaczyć zdjęcia z memoriałowego meczu z ROKiS. 

Na razie wszystko na to wskazuje, że Trójkę w I lidze zobaczymy w stu procentach ostrołęckim składem.

Trójka rozpocznie sezon w I lidze w najbliższą sobotę o godz. 18:00 w hali III LO przy ul. Blachnickiego 5. Rywalem będzie Orlen Wisła II Płock. Nafciarze to uznana marka i nawet druga drużyna będzie trzymać wysoki poziom. Jak wypadną ostrołęczanie? Warto przyjść na mecz i zobaczyć to osobiście.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Wideo do artykułu:
Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Komentarze

...
12:49, 22 września 2022

123456

z takim składem  wylądują po pierwszej kolejce na końcu tabeli  i tam już zostaną do końca

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.