Trójka Ostrołęka zadebiutowała w I lidze. Punkty pojechały do Płocka [ZDJĘCIA]

Piłka ręczna 24 września 2022 1 Komentarz

To był historyczny mecz dla ostrołęckiego szczypiorniaka. Piłkarze ręczni Trójki zadebiutowali w I lidze meczem z Orlen Wisłą II Płock. Z wygranej cieszyli się goście, którzy rozegrali bardzo dobrą drugą połowę.

Trójka dobrze weszła w mecz, obejmując prowadzenie 6:5. Udało się je utrzymać do stanu 12:11 i była nawet szansa na wyjście na wyższe prowadzenie, ale nie udało się, a Wiślacy wykorzystali swoje okazje. Po 30 minutach to ekipa z Płocka prowadziła 15:14.

Druga połowa była już zdecydowanie lepsza w wykonaniu Wisły II. Płocczanie wykorzystywali każdy błąd Trójki i ostatecznie wygrali w Ostrołęce 34:25.

Trójka Ostrołęka - Orlen Wisła II Płock 25:34 (14:15)

Trójka Ostrołęka: Piotr Szurnicki, Patryk Obidziński, Patryk Kośnik, Mateusz Świerżewski, Szymon Turski, Kamil Ludwiczak, Adam Głażewski, Sławomir Dmowski, Kacper Żebrowski, Maciej Minota, Rafał Jędrzejewski, Adrian Kaczyński, Paweł Wysocki, Adrian Piskowski, Daniel Gąska i Daniel Murawski.