zdjecie 473

Twierdza Kadzidło. Wyniki 12. kolejki A Klasy

Piłka nożna 02 listopada 2016 Komentarzy

Kurpik Kadzidło jako jedyny z lokalnych zespołów może być zadowolony z osiągniętego rezultatu w 12. kolejce A Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. To zasługa pogromu 6:1 nad Gryfem Kownaty Żędowe. Niestety, porażki zanotowały ekipy Rzekunianki Rzekuń i Świtu Baranowo.

Kurpik Kadzidło jako jedyny z lokalnych zespołów może być zadowolony z osiągniętego rezultatu w 12. kolejce A Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. To zasługa pogromu 6:1 nad Gryfem Kownaty Żędowe. Niestety, porażki zanotowały ekipy Rzekunianki Rzekuń i Świtu Baranowo.

Przegraną z Kryształem Glinojeck zanotowała ekipa Rzekunianki Rzekuń. Drużyna z powiatu ostrołęckiego w ostatnich meczach ma problemy z defensywą, w czterech ostatnich spotkaniach straciła aż czternaście bramek (we wcześniejszych ośmiu - dziewiętnaście goli). Gracze z Glinojecka trzykrotnie pokonali bramkarza Rzekunianki (konkretnie Kamil Boniewski, Bartosz Derbin i Kacper Winiecki), co skończyło się brakiem punktów dla lokalnego zespołu.

Swoje problemy ma także Świt Baranowo, który porażką z Koroną Karolinowo przedłużył passę meczów bez zwycięstwa do sześciu. W Baranowie goście już do przerwy prowadzili 2:0, w drugiej połowie Świt złapał kontakt z rywalem po golu Marcina Michalaka, lecz między 72. a 83. minutą Korona strzeliła trzy gole i marzenia o zwycięstwie gospodarzy należało odłożyć na późniejsze kolejki.

Na własnym stadionie świetnie spisuje się Kurpik Kadzidło. Gracze z powiatu ostrołęckiego są w tym sezonie niepokonani w twierdzy przy ul. Sportowej (5 zwycięstw, 1 remis), tym razem wygrali wysoko z Gryfem Kownaty Żędowe. W pierwszej połowie padł tylko jeden gol autorstwa Arkadiusza Wiśniewskiego, w drugiej kolejne trafienia dla Kurpika zanotowali ponownie Wiśniewski oraz Karol Antoszewski, Hubert Dąbkowski i dwa razy Radosław Szurnicki. Honorowe trafienie dla Gryfu było dziełem Bartłomieja Zdrojewskiego.

Wyniki 12. kolejki A Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej:

Kurpik Kadzidło 6-1 Gryf Kownaty Żędowe
Żak Szreńsk 1-4 Jutrzenka Unieck
Świt Baranowo 1-5 Korona Karolinowo
Rzekunianka Rzekuń 0-3 Kryształ Glinojeck
PAF Płońsk 3-4 Orzeł Sypniewo
Pełta Karniewo 0-4 KS Wąsewo
Konopianka Konopki 1-1 Mazowsze Jednorożec

Tabela:

1. Orzeł Sypniewo - 12 m - 29 pkt
2. Mazowsze Jednorożec - 12 m - 29 pkt
3. PAF Płońsk - 12 m - 26 pkt
4. Kurpik Kadzidło - 12 m - 24 pkt
5. Konopianka Konopki - 12 m - 23 pkt
6. Kryształ Glinojeck - 12 m - 20 pkt
7. Rzekunianka Rzekuń - 12 m - 16 pkt
8. KS Wąsewo - 12 m - 14 pkt
9. Korona Karolinowo - 11 m - 13 pkt
10. Żak Szreńsk - 11 m - 13 pkt
11. Gryf Kownaty Żędowe - 12 m - 12 pkt
12. Jutrzenka Unieck - 12 m - 10 pkt
13. Świt Baranowo - 12 m - 9 pkt
14. Pełta Karniewo - 12 m - 0 pkt

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.