UKS Olimp Ostrołęka nie sprostał KPS Siedlce (zdjęcia)

Siatkówka 25 listopada 2017 0 Komentarzy

Olimp Ostrołęka w swoim dziesiątym meczu w I lidze mazowieckiej kadetów uległ prawdziwej rewelacji rozgrywek - KPS Siedlce. Podopieczni Norberta Majkowskiego w dwóch setach stoczyli wyrównaną walkę z rywalem, ale było to za mało do zwycięstwa.KPS Siedlce to zespół znajdujący się w czołówce I ligi mazowieckiej, z kolei Olimp w tym sezonie jest po sporych przejściach kadrowych i znajduje się w dole tabeli. W spotkaniu z KPS-em trener Majkowski również nie mógł skorzystać ze wszystkich graczy i m.in. w ten sposób rozgrywający Robert Malinowski wystąpił na przyjęciu, grając zresztą przyzwoite zawody.

Pierwszego seta wyraźnie wygrali siedlczanie, ale zawodnikom Olimpu udało się opanować boiskowe wydarzenia i dwa kolejne sety toczyły się już na bardziej wyrównanym poziomie. W drugiej odsłonie Olimp zaprezentował udaną pogoń za rywalem, ale w końcówce decydujące akcje należały do KPS-u. Odwrotnie było w secie numer trzy, gdzie gospodarze poszli za ciosem po kilku udanych akcjach i na finiszu tej partii nie dali sobie wydrzeć zwycięstwa.

Pojawiła się nadzieja na lepszy wynik, ale porażka w secie trzecim skutecznie podrażniła ekipę z Siedlec. W czwartym secie osiągnęli oni wysoką przewagę i dowieźli ją do końca, choć trzeba przyznać, że w wielu momentach dopisywało im szczęście, tak jak na przykład w ostatniej akcji meczu...Zwycięstwo KPS oznacza, że zespół ten zajmuje trzecie miejsce w tabeli, Olimp jest na miejscu siódmym.

Olimp Ostrołęka - KPS Siedlce 1:3 (18:25, 23:25, 25:22, 16:25)

Tabela I ligi mazowieckiej:

1 KS Metro Warszawa - 10 m - 24 pkt
2 UMKS MOS Wola Warszawa  - 9 m - 22 pkt
3 KPS Siedlce  - 10 m - 22 pkt
4 RCS Czarni Radom - 10 m - 20 pkt
5 MKS MDK Warszawa  - 9 m - 10 pkt
6 UMKS MOS Wola Warszawa II - 9 m - 8 pkt
7 UKS Olimp Ostrołęka  - 10 m - 6 pkt
8 UKS Plas Warszawa  - 9 m - 2 pkt

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.